Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Tomasz Kammel stracił pracę! Wiadomo, od kiedy nie będzie go już w stacji

O szczegółach poinformował sam dziennikarz

Redakcja VIVA! 18 kwietnia 2020 19:45
Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska

Pod koniec zeszłego roku pojawiła się plotka o tym, że Telewizja Polska nie chce już współpracować z Tomaszem Kammelem. Doniesienia te okazały się nieprawdziwe i aż po dziś dzień prezenter związany jest między innymi z Pytaniem na śniadanie czy Dance Dance Dane. Niestety, dziennikarz stracił właśnie zatrudnienie w innym, niż TVP, miejscu. Mowa o Radiu Zet.

Tomasz Kammel kończy pracę w Radiu Zet – kiedy?

Jak donosi Press z końcem kwietnia Tomasz Kammel pożegna się ze słuchaczami Radia Zet. Informację potwierdziła rzecznika grupy EuroZet oraz sam zainteresowany. „Miałem podpisany kontrakt z Radiem Zet, który właśnie zrealizowaliśmy”, powiedział gwiazdor dla Press.pl. Nie wiadomo, z jakiego powodu stacja radiowa nie zdecydowała się przedłużyć prezenterowi umowy.

Przypomnijmy, że do tej pory Tomasz Kammel prowadził w Zetce dwie audycje: Loterię marzeń oraz Kammel Zet czanel. Ta druga będzie miała swoje odsłony jeszcze przez dwa tygodnie.

Czy decyzja szefów Radia Zet zasmuci dziennikarza? Wydaje się nam, że nie Kilka miesięcy temu Tomasz Kammel zdradził nam, że w 2020 roku chciałby mniej pracować, a więcej odpoczywać. „Jeśli chodzi o cele, których realizacja wymaga więcej pracy, to obiecałem sobie, że jeszcze lepiej zbalansuje sobie pracę i życie prywatne. Nie tak, że będzie pół na pół, ale tak bym znalazł lżejszą formę dla swojego pracoholizmu”, wyznał przed kamerą VIVY.pl Tomasz Kammel.

Prezenterowi życzymy wszystkiego, co najlepsze. A zasmuceni słuchacze? Jesteśmy pewni, że niedługo spotkają się z Tomaszem Kammelem w innym miejscu. 

Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.