Marzena Rogalska szczerze o relacji z Tomaszem Kammelem
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Kammel o odejściu Marzeny Rogalskiej. Dziennikarz przerwał milczenie!

Tomasz Kammel pierwszy raz skomentował odejście Marzeny Rogalskiej z TVP

Dorota Falkowska 30 czerwca 2021 07:46
Marzena Rogalska szczerze o relacji z Tomaszem Kammelem
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Tomasz Kammel wraz z Marzeną Rogalską przez 8 lat współprowadził poranny program „Pytanie na śniadanie”. Oboje dziennikarze wzbudzali ogromną sympatię wśród widzów, dlatego tym większe było rozczarowanie fanów zgranego duetu, kiedy okazało się, że Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Jak jej decyzję skomentował Tomasz Kammel?

Relacja Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej 

Kiedy dziennikarka na początku roku ogłosiła swoją decyzję o zakończeniu współpracy z TVP, wielu kolegów po fachu dodawało jej otuchy, wspierało i gratulowało. Na taki gest nie zdobył się jednak Tomasz Kammel, który w żaden sposób nie odniósł się do decyzji swojej wieloletniej partnerki z „Pytania na śniadanie”. 

Wnikliwi obserwatorzy zaczęli podejrzewać, że pomiędzy parą prowadzących zrodził się konflikt, ponieważ przestali się obserwować na Instagramie, a z ich kont zniknęły wspólne zdjęcia. 

Marzena Rogalska jako pierwsza odniosła się do tych spekulacji. Podkreśliła, że z Tomaszem Karmelem nigdy nie byli przyjaciółmi, a ich relacja była czysto zawodowa. „Tomek nie był u mnie w domu, nie zna mojego partnera, moich przyjaciół, nie uczestniczył w prywatnych imprezach, na przykład urodzinowych. Trudno mówić o przyjaźni na podstawie zdjęć z mediów społecznościowych, pokazujących nas w pracy, chociaż uśmiechniętych i na kanapie z filiżanką kawy w przytulnych okolicznościach przyrody. Takie miejsca zazwyczaj nie kojarzą się z pracą” - wyznała w rozmowie z „Onetem”. 

Zobacz też: „Byliśmy zgranym duetem, ale...”. Marzena Rogalska o pracy z Tomaszem Kammelem

Tomasz Kammel o odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP

Tomasz Kammel również przerwał milczenie w tej sprawie. W wywiadzie dla „Plejady” wyznał, że życzy swojej byłej koleżance z pracy jak najlepiej. „Marzena odeszła spontanicznie, ja permanentnie życzę jej jak najlepiej. Mam nadzieję, że wkrótce wszyscy usłyszą o czymś świetnym z jej strony”. Dziennikarz uniknął jednak odpowiedzi na pytanie, czy wciąż utrzymują kontakt. 

Przeczytaj także: Izabella Krzan nową prowadzącą „Pytanie na śniadanie” w duecie z Tomaszem Kammelem

Marzena Rogalska szczerze o relacji z Tomaszem Kammelem
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…