Marzena Rogalska szczerze o relacji z Tomaszem Kammelem
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Kammel o odejściu Marzeny Rogalskiej. Dziennikarz przerwał milczenie!

Tomasz Kammel pierwszy raz skomentował odejście Marzeny Rogalskiej z TVP

Dorota Falkowska 30 czerwca 2021 07:46
Marzena Rogalska szczerze o relacji z Tomaszem Kammelem
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Tomasz Kammel wraz z Marzeną Rogalską przez 8 lat współprowadził poranny program „Pytanie na śniadanie”. Oboje dziennikarze wzbudzali ogromną sympatię wśród widzów, dlatego tym większe było rozczarowanie fanów zgranego duetu, kiedy okazało się, że Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Jak jej decyzję skomentował Tomasz Kammel?

Relacja Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej 

Kiedy dziennikarka na początku roku ogłosiła swoją decyzję o zakończeniu współpracy z TVP, wielu kolegów po fachu dodawało jej otuchy, wspierało i gratulowało. Na taki gest nie zdobył się jednak Tomasz Kammel, który w żaden sposób nie odniósł się do decyzji swojej wieloletniej partnerki z „Pytania na śniadanie”. 

Wnikliwi obserwatorzy zaczęli podejrzewać, że pomiędzy parą prowadzących zrodził się konflikt, ponieważ przestali się obserwować na Instagramie, a z ich kont zniknęły wspólne zdjęcia. 

Marzena Rogalska jako pierwsza odniosła się do tych spekulacji. Podkreśliła, że z Tomaszem Karmelem nigdy nie byli przyjaciółmi, a ich relacja była czysto zawodowa. „Tomek nie był u mnie w domu, nie zna mojego partnera, moich przyjaciół, nie uczestniczył w prywatnych imprezach, na przykład urodzinowych. Trudno mówić o przyjaźni na podstawie zdjęć z mediów społecznościowych, pokazujących nas w pracy, chociaż uśmiechniętych i na kanapie z filiżanką kawy w przytulnych okolicznościach przyrody. Takie miejsca zazwyczaj nie kojarzą się z pracą” - wyznała w rozmowie z „Onetem”. 

Zobacz też: „Byliśmy zgranym duetem, ale...”. Marzena Rogalska o pracy z Tomaszem Kammelem

Tomasz Kammel o odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP

Tomasz Kammel również przerwał milczenie w tej sprawie. W wywiadzie dla „Plejady” wyznał, że życzy swojej byłej koleżance z pracy jak najlepiej. „Marzena odeszła spontanicznie, ja permanentnie życzę jej jak najlepiej. Mam nadzieję, że wkrótce wszyscy usłyszą o czymś świetnym z jej strony”. Dziennikarz uniknął jednak odpowiedzi na pytanie, czy wciąż utrzymują kontakt. 

Przeczytaj także: Izabella Krzan nową prowadzącą „Pytanie na śniadanie” w duecie z Tomaszem Kammelem

Marzena Rogalska szczerze o relacji z Tomaszem Kammelem
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.