Tomasz Kammel, Viva! 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
Z ŻYCIA GWIAZD

Tomasz Kammel podzielił się zdjęciem swojej nowej partnerki!

Kim jest jego wybranka?

Weronika Kostyra 25 września 2019 16:23
Tomasz Kammel, Viva! 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Tomasz Kammel jest jednym z najbardziej lubianych prowadzących programu Pytanie na śniadanie. Zazwyczaj bardzo chroni on swoją prywatność i nie pokazuje w mediach społecznościowych swojego życia osobistego. Niedawno zrobił jednak wyjątek, publikując zdjęcie swojej dziewczyny i psa. Fani natychmiast zaczęli zastanawiać się, kim jest jego wybranka?

Tomasz Kammel z nową dziewczyną

Prezenter pokazał urocze zdjęcie na którym pies dotyka łapami pleców kobiety. Podpisał je: „Moja dziewczyna oczekuje, że nasz nowy pies będzie... masażystą. Ciekawe dlaczego?!?!?”. Od czasu rozstania z Katarzyną Niezgodą w 2015 roku nie było nic wiadomo o życiu uczuciowym Tomasza Kammela. Czy teraz odnalazł prawdziwą miłość?

Fani są niezwykle ciekawi, kim jest partnerka prowadzącego The Voice of Poland. „Twoja dziewczyna to szczęściara , jesteś najsympatyczniejszym facetem , znakomitym dziennikarzem i dobrze Ci patrzy z oczu. I na dodatek masz psa masażystę. Życzę Wam duuużo szczęścia”, czytamy w komentarzach. Na razie Tomasz Kammel postanowił nie zdradzać jej tożsamości. Fakt dotarł jednak do informacji, że kobieta ma na imię Katarzyna i jest dyrektorką jednej z dużych firm. Mówi się też, że ma córkę w wieku szkolnym.

Zakochanym życzymy dużo szczęścia! 

Tomasz Kammel, Viva! 2015
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.