Tomasz Gollob
Fot. East News
SPORT

Tomasz Gollob czuje się coraz gorzej! „Sytuacja jest dramatyczna’’ 

Sportowiec chce wrócić do Polski!

Damian Duda 3 marca 2018 13:20
Tomasz Gollob
Fot. East News

Zamiast poprawy, odczuwa jeszcze większy ból. Jak to możliwe, że rehabilitacja, która miała pomóc Gollobowi powrócić do pełnej sprawności, nie pomaga. I, jak twierdzą znajomi sportowca, żużlowiec jest w jeszcze gorszym stanie niż przed wylotem do Chin, gdzie poddawany jest intensywnym zabiegom. Gollob miał naciskać na najbliższych, żeby jak najszybciej ściągnęli go do Polski!

Stan zdrowia Tomasza Golloba

Niestety, wiadomości, które docierają z Chin do Polski, są niepokojące. Stan zdrowia sportowca nie tylko nie ulega poprawie, ale, jak donosi Fakt, Gollob czuje się coraz gorzej. Tomasz nie widzi poprawy stanu zdrowia, dlatego powoli zaczyna tracić cierpliwość. Mimo zapowiedzi, że pierwsze efekty leczenia będą widoczne już po dwóch tygodniach, stan zdrowia nie ulega poprawie.

Jednak — pomimo wcześniejszej motywacji — Gollob traci nadzieję. Nie pomagają nawet zalecenia tamtejszych specjalistów. „Mimo że Tomek jest tytanem pracy, to jest coraz bardziej zniecierpliwiony tymi informacjami (...) Boję się, że Tomek może skrócić pobyt, jeżeli nadal nie będzie poprawy’’, powiedział w rozmowie z Faktem były prezes Stali Gorzów, Władysław Komarnicki, z którym Gollob kontaktował się w ostatnim czasie. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.