Rita Wilson i Tom Hanks
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Tom Hanks i jego żona poddali się testom na obecność koronawirusa. Wynik jest pozytywny

„Poczuliśmy się zmęczeni, było nam zimno, bolało nas całe ciało”

Olga Figaszewska 12 marca 2020 06:35
Rita Wilson i Tom Hanks
Fot. East News

Tom Hanks i jego żona, poddali się testom na koronawirusa. Amerykański aktor, dwukrotny laureat Oscara w mediach społecznościowych zamieścił wpis, w którym informuje swoich fanów o dodatnim wyniku badania na wirusa.

Tom Hanks zakażony koronawirusem

Tom Hanks i jego żona, Rita zaobserwowali u siebie niepokojące objawy. Postanowili poddać się badaniom. Sytuacji nie poprawia fakt, że aktor znany m.in. ze wspaniałej roli w filmie Forrest Gump choruje na cukrzycę, co stawia go w grupie podwyższonego ryzyka przy infekcjach. 

W oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych gwiazdor podkreśla, że on i jego żona są pod stałą opieką i obserwacją. 

„Rita i ja przebywamy w Australii. Poczuliśmy się zmęczeni, było nam zimno, bolało nas całe ciało. Mieliśmy też temperaturę. Zostaliśmy przebadani na obecność koronawirusa i jak się okazało wynik testów był pozytywny. Będziemy badani, obserwowani i odizolowani, tak długo, jak będzie potrzeba ”, napisał Tom Hanks na Instagramie. Gwiazdor zaznaczył, że o sytuacji będzie wszystkich informował na bieżąco.

Aktor miał wkrótce rozpocząć zdjęcia do nowej produkcji. Tak się nie stanie. A wytwórnia Warner Bros wydała oświadczenie: ,,Ściśle współpracujemy z australijskimi służbami medycznymi, aby zidentyfikować każdego, kto mógł być w bliskim otoczeniu aktora. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem". 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.