Tom Cruise o wypadku na planie - religia nie pozwala mu się leczyć
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Tom Cruise uległ kontuzji na planie „Mission: Impossible 6’’! Aktor odmawia przyjmowania leków. Dlaczego?

Damian Duda 28 sierpnia 2017 09:00
Tom Cruise o wypadku na planie - religia nie pozwala mu się leczyć
Fot. East News

 

Tom Cruise uległ wypadkowi na planie „Mission: Impossible 6’’. W trakcie zdjęć kaskaderskich aktor skręcił kostkę. Jak informują zagraniczne serwisy informacyjne, gwiazda kina odmawia przyjmowania leków. Dlaczego?

 

Przeczytaj też: Pierwsza dziecięca celebrytka, Suri Cruise, ma już prawie 11 lat. Zobacz, jak się zmieniła!

Wypadek Toma Cruise'a

Aktorstwo wymaga wielu poświęceń. Osoby, które na co dzień wykonują ten jakże ciężki zawód, muszą mierzyć się nie tylko z krytyką ze strony publiczności, ale również stawić czoła oczekiwaniom twórców filmu. Tom Cruise wie o tym najlepiej. W trakcie zdjęć, które miały miejsce w Londynie, aktor skręcił kostkę. Według doniesień mediów, do przykrego zdarzenia doszło w momencie nagrywania scen kaskaderskich z jego udziałem. Choć kontuzja może wydawać nieszkodliwa dla życia aktora, w przypadku Cruise'a mogą nastąpić powikłania — oznajmił lekarzom, że nie będzie przyjmować lekarstw.

 

Tom Cruise, Tom Cruise na planie filmowym
Fot. East News

Wiara Toma Cruise'a

Przekonania religijne w przypadku Toma Cruise'a są niezwykle silne. Scjentologia określa się jako religijna organizacja non-profit. Jednak nie wszyscy tak ją traktują. Dla wielu jest do tego stopnia kontrowersyjna,  że znalazła się na liście sekt religijnych. Według jej nauki przyczyną wielu chorób jest najczęściej osoba, z którą byliśmy związani. Dlatego scjentolodzy zabraniają używania lekarstw — również aspiryny. Według jej wyznawców wszystko można pokonać za pomocą wtajemniczenia. Mimo wszystko w mediach trwa dyskusja, czy Tom Cruise postępuje słusznie, nie decydując się na przyjmowanie leków przeciwbólowych. Jakie jest Wasze zdanie?

 

Zdjęcia do filmu zostały wstrzymane. Według dystrybutorów „Mission: Impossible 6’’ trafi na ekrany kin 27 lipca 2018 roku.

 

Zobacz też: „To ona zaszczepiła we mnie miłość do grania”. Wzruszające słowa Toma Cruise'a nad grobem matki

 

TAGI #Tom Cruise

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.