Tom Cruise dementuje informacje, że ma implanty pośladków. Prawda o pupie aktora „Walkirii”
Fot. East News/Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Tom Cruise ma wstawioną protezę pośladków?! Aktor w ostrych słowach rozlicza się z oskarżeniami o operacje plastyczne

Konrad Szczęsny 29 września 2017 17:00
Tom Cruise dementuje informacje, że ma implanty pośladków. Prawda o pupie aktora „Walkirii”
Fot. East News/Getty Images

Tom Cruise ma protezę pośladków?! W sierpniu tego roku Twitter podbijał kadr z filmu „Walkiria” z 2008 r., z mocno wyeksponowaną pupą aktora. Internauci zaczęli szydzić, że były mąż Katie Holmes na pewno musiał majstrować przy tej części ciała, gdyż niemożliwym jest, żeby miał tak jędrną i kształtną pupę naturalnie. Zaczęto porównywać ją nawet do... najsłynniejszych pośladków show-biznesu, które należą oczywiście do Kim Kardashian! Wreszcie Tom  Cruise postanowił skomentować „aferę pośladkową” w wywiadzie.

 

Polecamy też: Tom Cruise uległ kontuzji na planie „Mission: Impossible 6’’! Aktor odmawia przyjmowania leków. Dlaczego?

 

Tom Cruise ma ma protezę pośladków i używa wkładek ujędrniających?

 

Wszystko zaczęło się od teorii jednego z użytkowników Twittera, który stwierdził, że w filmie „Walkiria” z 2008 roku Tom Curise musiał w niektórych scenach używać wkładek ujędrniających pupę lub przeszedł wcześniej specjalny zabieg powiększający tę część jego ciała. Poniższe zdjęcie w ciągu miesiąca od publikacji zebrało ponad 67 tys. polubień i 17 tys. ponownych udostępnień! O sprawie zaczęły pisać portale, zaś sceny z filmu krążyły po Internecie ku uciesze hejterów.

 

Polecamy też: Odizolowanie od świata i spowiedź ze sfery intymnej, czyli życie dzieci Nicole Kidman i Toma Cruise'a w cieniu kościoła scejntologicznego

 

Tom Cruise o swoich pośladkach. Czy aktor używa wkładek lub ma protezę ujędrniającą pupę?

 

Wreszcie głos w sprawie zabrał sam zainteresowany. Tom Cruise w wywiadzie dla jednego z serwisów odniósł się do zarzutów formułowanych pod jego adresem i przyznał, że nie wiedział, iż jego pośladki były niedawno w centrum zainteresowania mediów. 

Nic o tej plotce nie słyszałem. W scenach z „Walkirii” nie było żadnych protez. Żadnych”, zapewnił z mocą.

Dziennikarz kontynuował jednak wątek i stwierdził, że podobne zarzuty formułowane są także pod adresem Toma Cruise'a w związku ze scenami w najnowszym obrazie, w którym gra, czyli „Barry Seal: Król przemytu”. Przynajmniej w dwóch scenach gwiazdor pozuje w nim z nagą pupą! Tom Cruise był widocznie rozbawiony całym zamieszaniem i postanowił nieco podroczyć się z dociekliwym redaktorem.

„To nie jest CGI, to ja. W filmach sam się wypinam. Żeby było jasne – sam wypinam swoją dupę”, uciął spekulacje ze śmiechem na ustach.

Warto zaznaczyć, że Tom Curise znany jest w środowisku filmowym z niechęci do korzystania z usług dublerów, bez względu na to, jak niebezpieczna jest scena, w której gra.

Tom Cruise dementuje informacje, że ma implanty pośladków. Prawda o pupie aktora „Walkirii”
Fot. Screen @youtube

Pupa Toma Cruise'a w filmie „Walkiria” (2008)

Tom Cruise dementuje informacje, że ma implanty pośladków. Prawda o pupie aktora „Walkirii”
Fot. Screen @youtube

Pupa Toma Cruise'a w filmie „Top Gun” (1986)

 

Zobacz też: „To ona zaszczepiła we mnie miłość do grania”. Wzruszające słowa Toma Cruise'a nad grobem matki

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.