Tom Cruise dementuje informacje, że ma implanty pośladków. Prawda o pupie aktora „Walkirii”
Fot. East News/Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Tom Cruise ma wstawioną protezę pośladków?! Aktor w ostrych słowach rozlicza się z oskarżeniami o operacje plastyczne

Konrad Szczęsny 29 września 2017 17:00
Tom Cruise dementuje informacje, że ma implanty pośladków. Prawda o pupie aktora „Walkirii”
Fot. East News/Getty Images

Tom Cruise ma protezę pośladków?! W sierpniu tego roku Twitter podbijał kadr z filmu „Walkiria” z 2008 r., z mocno wyeksponowaną pupą aktora. Internauci zaczęli szydzić, że były mąż Katie Holmes na pewno musiał majstrować przy tej części ciała, gdyż niemożliwym jest, żeby miał tak jędrną i kształtną pupę naturalnie. Zaczęto porównywać ją nawet do... najsłynniejszych pośladków show-biznesu, które należą oczywiście do Kim Kardashian! Wreszcie Tom  Cruise postanowił skomentować „aferę pośladkową” w wywiadzie.

 

Polecamy też: Tom Cruise uległ kontuzji na planie „Mission: Impossible 6’’! Aktor odmawia przyjmowania leków. Dlaczego?

 

Tom Cruise ma ma protezę pośladków i używa wkładek ujędrniających?

 

Wszystko zaczęło się od teorii jednego z użytkowników Twittera, który stwierdził, że w filmie „Walkiria” z 2008 roku Tom Curise musiał w niektórych scenach używać wkładek ujędrniających pupę lub przeszedł wcześniej specjalny zabieg powiększający tę część jego ciała. Poniższe zdjęcie w ciągu miesiąca od publikacji zebrało ponad 67 tys. polubień i 17 tys. ponownych udostępnień! O sprawie zaczęły pisać portale, zaś sceny z filmu krążyły po Internecie ku uciesze hejterów.

 

Polecamy też: Odizolowanie od świata i spowiedź ze sfery intymnej, czyli życie dzieci Nicole Kidman i Toma Cruise'a w cieniu kościoła scejntologicznego

 

Tom Cruise o swoich pośladkach. Czy aktor używa wkładek lub ma protezę ujędrniającą pupę?

 

Wreszcie głos w sprawie zabrał sam zainteresowany. Tom Cruise w wywiadzie dla jednego z serwisów odniósł się do zarzutów formułowanych pod jego adresem i przyznał, że nie wiedział, iż jego pośladki były niedawno w centrum zainteresowania mediów. 

Nic o tej plotce nie słyszałem. W scenach z „Walkirii” nie było żadnych protez. Żadnych”, zapewnił z mocą.

Dziennikarz kontynuował jednak wątek i stwierdził, że podobne zarzuty formułowane są także pod adresem Toma Cruise'a w związku ze scenami w najnowszym obrazie, w którym gra, czyli „Barry Seal: Król przemytu”. Przynajmniej w dwóch scenach gwiazdor pozuje w nim z nagą pupą! Tom Cruise był widocznie rozbawiony całym zamieszaniem i postanowił nieco podroczyć się z dociekliwym redaktorem.

„To nie jest CGI, to ja. W filmach sam się wypinam. Żeby było jasne – sam wypinam swoją dupę”, uciął spekulacje ze śmiechem na ustach.

Warto zaznaczyć, że Tom Curise znany jest w środowisku filmowym z niechęci do korzystania z usług dublerów, bez względu na to, jak niebezpieczna jest scena, w której gra.

Tom Cruise dementuje informacje, że ma implanty pośladków. Prawda o pupie aktora „Walkirii”
Fot. Screen @youtube

Pupa Toma Cruise'a w filmie „Walkiria” (2008)

Tom Cruise dementuje informacje, że ma implanty pośladków. Prawda o pupie aktora „Walkirii”
Fot. Screen @youtube

Pupa Toma Cruise'a w filmie „Top Gun” (1986)

 

Zobacz też: „To ona zaszczepiła we mnie miłość do grania”. Wzruszające słowa Toma Cruise'a nad grobem matki

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.