Johnny Depp, Amber Heard
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

To koniec kariery Amber Heard? 

Po publikacji kompromitujących nagrań internauci są dla niej bezlitośni

REDAKCJA VIVA! 5 lutego 2020 10:51
Johnny Depp, Amber Heard
Fot. East News

Szybki ślub i rozstanie w cieniu skandalu. W ich małżeństwie od początku się nie układało. Johnny Depp został oskarżony przez swoją byłą ukochaną, Amber Heard o przemoc domową. Ostatecznie okazało się, że to on był ofiarą. Kilka dni temu w internecie pojawiły się zapisy ich prywatnych rozmów. Takiej reakcji internautów nikt się nie spodziewał.

Burzliwy związek Amber Heard i Johnny'ego Deppa 

Daily Mail dotarł do nagrań, które mogą na zawsze pogrążyć byłą żonę Johnny'ego Deppa. Słychać na nich, jak aktorka przyznaje się do maltretowania gwiazdora. 

Wcześniej adwokaci Deppa podkreślali, że to żona aktora znęcała się nad nim fizycznie. Podczas jednej z kłótni rozbiła mu na dłoni butelkę po wódce, w wyniku czego prawie stracił palec. Amber udzielała dyskredytujących męża wywiadów i stała się ambasadorem praw kobiet American Civil Liberties Union, a także ikoną ruchu #MeToo.

Na nagraniach opublikowanych przez tabloid słychać, jak aktor wspomina, że niedawno Amber dopuściła się wobec niego agresywnego zachowania: „Przepraszam, że uderzyłam cię w twarz, ale nie użyłam do tego pięści, wszystko było z tobą w porządku, nie skrzywdziłam cię, ani nie biłam cię pięścią, tylko cię uderzałam”, tłumaczyła swoje zachowanie Amber Heard. 

Z opublikowanych materiałów dowiadujmy się, że starali się ocalić małżeństwo. Nie udało się. 

„Musimy wziąć się w garść, każde z nas osobno i jako para. Kocham cię i nie chcę cię zostawiać, nie chcę rozwodu. Chcę tylko spokoju. Jeżeli znów dojdzie do rękoczynów, będziemy musieli się rozstać. Musimy się rozdzielić (...). Nie może być między nami fizycznej przemocy”, tłumaczył Amber Depp. 

„Zgadzam się co do przemocy fizycznej, ale rozstanie? Robienie przerwy od małżeństwa?”, zapytała zaskoczona Amber.  „Musimy pozwolić sprawie się uspokoić. Żebyśmy się k**rwa nie pozabijali albo gorzej”, wyznał aktor. 

„Nie mogę ci obiecać, że wszystko będzie idealne. Nie mogę obiecać, że znowu nie dojdzie do rękoczynów. Czasem denerwuję się tak bardzo, że tracę panowanie. Mogę ci obiecać, że zrobię wszystko, żeby się zmienić, obiecuję Ci to. Nie będę mówić o rozwodzie, dopóki naprawdę nie będę tego pewna”, odpowiedziała mężowi Amber. 

Koniec kariery Amber Heard? 

Do wytwórni Warner Bros. i DC Entertainment wpłynęła petycja, której autorzy domagają się usunięcia postaci granej przez Amber Heard z Aquamana 2. Jeanne Larson, która była inicjatorką początkowo chciała zebrać kilkadziesiąt tysięcy podpisów. Tymczasem pod pismem swój podpis złożyło ponad 150 tysięcy osób! A ich liczba wciąż rośnie.

Czy uda im się osiągnąć swój cel i wpłynąć na decyzję wytwórni?  

Johnny Depp i Amber Heard
Fot. Julie Edwards/East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.