Książę Karol i księżna Camilla
Fot. Instagram @clarencehouse
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

To koniec ich małżeństwa? Są pierwsze zdjęcia Karola i Camilli od czasu plotek o rozwodzie 

Zdradzają prawdę o ich związku?

Gabriela Czernecka 16 stycznia 2019 06:58
Książę Karol i księżna Camilla
Fot. Instagram @clarencehouse

Informacja, że Camilla i Karol rozwodzą się, pojawiła się w mediach kilka dni temu. Ich związek zawsze będzie kojarzył się ze skandalem. Świeże i niewinne uczucie, które zawiązało się między księciem Karolem i Camillą Parker Bowles przerodziło się w intymny związek, który zdominował ich życie i zniszczył małżeństwo księcia z Dianą. W obliczu ostatnich doniesień, nikt nie spodziewał się, że książę Karol wraz z małżonką pojawią się publicznie. Wręcz przeciwnie. Swoje pierwsze wyjście od publikacji informacji o o rozwodzie mają już za sobą. Czy te zdjęcia zdradzają całą prawdę o ich związku?

Książę Karol i księżna Camilla rozwodzą się?

Książę Karol jest gejem? Takie informacje pojawiły się niedawno chwilę po tym, jak zagraniczne media podały, że książę Karol i księżna Camilla rozwodzą się. Według doniesień magazynu New Idea książę Karol i jego żona, księżna Camilla są w trakcie sekretnego rozwodu! Podobno podpisali już dokumenty rozwodowe, a informacja już wkrótce ma zostać podana do publicznej wiadomości. 

„Podczas gdy cały świat ma obsesję na punkcie kłótni Kate i Meghan, za murami pałacu dzieje się znacznie większy dramat. Karol i Camilla mają wkrótce ogłosić rozwód. Podpisali dokumenty i prawie się nie widują, poza 70. urodzinami księcia, gdy królowa poprosiła jego żonę, aby nie wywoływać spekulacji”, powiedziało źródło magazynu.

Chwilę później przypomniano plotki o tym, że książę Karol jest... gejem. To ma być główny powód, dla którego para zdecydowała się zakończyć łączące ich relacje. Brytyjskie magazyny przypominają, że o rozwodzie pary mówiło się już przed laty. Pierwsze takie adnotacje padają na 2000 rok. Zdaniem magazynu The Sun, syn królowej przez lata próbował ukryć swoją prawdziwą orientację seksualną. 

Gazeta wylicza powody, dzięki którym ta informacja ma być wiarygodna. Jednym z nich jest fakt, że książę długo poszukiwał wybranki swojego serca, a do małżeństwa z Dianą Spencer został zmuszony przez ojca. Z żadnego z romansów, o których tak się rozpisywano za czasów jego młodości, nie wyszło nic poważnego. Jego alibi miała być bezgraniczna miłość do Camilli Parker-Bowles

Czy faktycznie Karol i Camilla myślą o rozwodzie? Po raz pierwszy  od publikacji tych informacji małżonkowie pojawili się publicznie! Czy te zdjęcia zdradzają całą prawdę o ich związku? Jeśli tak, to wszystko wskazuje na to, że książęca para nic nie robi sobie z plotek i po prostu wykonuje swoje obowiązki. Karol i Camilla świetnie bawili się w swoim towarzystwie, chętnie rozdawali uśmiechy i chyba nikt patrząc na te zdjęcia nie ma wątpliwości, że informacja o rozwodzie Karola i Camilli to tylko plotki... Zresztą zobaczcie sami! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Clarence House (@clarencehouse)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Clarence House (@clarencehouse)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.