księżna Camilla, książę Karol
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Czarne chmury nad związkiem księcia Karola i księżnej Camilli. Czy to koniec ich małżeństwa?

Tabloidy ich nie oszczędzają...

Gabriela Czernecka 25 lutego 2020 15:18
księżna Camilla, książę Karol
Fot. Getty Images

Książę Karol i księżna Camilla rozwodzą się? Ich związek zawsze będzie kojarzył się ze skandalem. Świeże i niewinne uczucie, które zawiązało się między księciem Karolem i Camillą Parker Bowles przerodziło się w intymny związek, który zdominował ich życie i zniszczył małżeństwo księcia z Dianą. W obliczu ostatnich doniesień, dotyczących ogłoszenia dwóch rozwodów w brytyjskiej rodzinie królewskiej, media zaczęły baczniej przyglądać się innym parom w rodzinie Windsorów. Niedługo małżeństwo będzie świętować piętnastą rocznicę ślubu. Czy faktycznie w ich związku nie dzieje sie najlepiej? 

Książę Karol i księżna Camilla rozwodzą się?

Związek Karola i Camilli przechodzi kryzys? W ostatnich miesiącach rodzina Windsorów przeżyła kilka skandali. Rozwód ogłosił wnuk królowej, Peter Philips oraz hrabia Linley David, czyli wnuk księżniczki Małgorzaty. Wcześniej wydano oficjalne oświadczenia w sprawie rezygnacji Meghan i Harry'ego z królewskich funkcji, seksskandalu z udziałem księcia Andrzeja, skomentowano także problemy Zary Tindall z prawem jazdy. Nic dziwnego, że bacznie zaczęto przypatrywać się innym związkom w rodzinie królewskiej. Niebawem 15. rocznicę ślubu będą obchodzić Karol i Camilla. Na jaw zaczęto wyciągać zaskakujące szczegóły na temat ich małżeństwa.

W 2018 roku National Enquirer opublikował historię, w której twierdził, że książę Karol zażądał od żony zrobienia sobie operacji plastycznej w celu uratowania ich małżeństwa. Podobno Camilla planowała wydać 100 tysięcy dolarów na kosmetyczne zmiany. Na tym nie koniec. „Podczas gdy cały świat ma obsesję na punkcie kłótni Kate i Meghan, za murami pałacu dzieje się znacznie większy dramat. Karol i Camilla mają wkrótce ogłosić rozwód. Podpisali dokumenty i prawie się nie widują, poza 70. urodzinami księcia, gdy królowa poprosiła jego żonę, aby nie wywoływać spekulacji”, pisano na początku ubiegłego roku. 

Chwilę później przypomniano plotki o tym, że książę Karol jest... gejem. To ma być główny powód, dla którego para zdecydowała się zakończyć łączące ich relacje. Brytyjskie magazyny przypominają, że o rozwodzie pary mówiło się już przed laty. Pierwsze takie adnotacje padają na 2000 rok. Zdaniem magazynu The Sun, syn królowej przez lata próbował ukryć swoją prawdziwą orientację seksualną. Nic dziwnego, że szyko pojawiły się plotki dotyczące tego, czy książę Karol jest gejem. Według doniesień magazynu New Idea książę Karol i jego żona, księżna Camilla są w trakcie sekretnego rozwodu. Podobno małżonkowie podpisali już dokumenty rozwodowe, a informacja już wkrótce ma zostać podana do publicznej wiadomości. Gazeta wylicza powody, dzięki którym ta informacja ma być wiarygodna. Jednym z nich jest fakt, że książę długo poszukiwał wybranki swojego serca, a do małżeństwa z Dianą Spencer został zmuszony przez ojca. Z żadnego z romansów, o których tak się rozpisywano za czasów jego młodości, nie wyszło nic poważnego. Jego alibi miała być bezgraniczna miłość do Camilli Parker-Bowles

Czy faktycznie Karol i Camilla myślą o rozwodzie? Wszystko wskazuje na to, że książęca para nic nie robi sobie z plotek i po prostu wykonuje swoje obowiązki. Karol i Camilla świetnie bawią się w swoim towarzystwie, chętnie rozdają uśmiechy i chyba nikt patrząc na te zdjęcia nie ma wątpliwości, że informacja o rozwodzie Karola i Camilli to tylko plotki... Zresztą zobaczcie sami! 

księżna Camilla, książę Karol
Fot. Getty Images

książę Karol i księżna Camilla
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.