ze świata sportu

To już oficjalne! Grzegorz Krychowiak przeprowadzi się do Rosji! 

Czy Celia pojedzie za ukochanym?

Monika Katarzyna Krupska 25 lipca 2018 08:29
Grzegorz Krychowiak, mecz Polska - Kolumbia
Fot. East News

To jedna z najbardziej zaskakujących wiadomości po sromotnej porażce Polaków podczas Mundialu. Grzegorz Krychowiak zawodnik Paris Saint Germain już dłużej nie będzie grał we francuskich barwach. Polak został zawodnikiem rosyjskiego klubu Lokomotiw Moskwa! Z jakim numerem będzie teraz grał? 

Grzegorz Krychowiak w Lokomotiw Moskwa 

Jeszcze kilka dni temu fani piłki nożnej zastanawiali się, czy rosyjski klub Lokomotiw Moskwa osiągnie porozumienie w kwestii wypożyczenia Grzegorza Krychowiaka z Paris Saint-Germain. Spekulacje nie trwały  całe szczęście długo, bo sam zainteresowany dobrymi wieściami szybko pochwalił się na internecie.

„Jestem bardzo szczęśliwy z podpisania kontraktu z Lokomotiwem”, napisał Polak, wstawiając zdjęcie z nową koszulką. Od teraz będzie grał z numerem siedem! 

Umowa między paryskim i moskiewskim klubem polega na wypożyczeniu piłkarza. Jeśli Rosja będzie zadowolona z Krychowiaka, to będzie miało prawo pierwokupu zawodnika. Szacuje się, że władze moskiewskiego klubu będą musiały zapłacić za niego około 10 mln euro przy transferze definitywnym. 

W najbliższym czasie piłkarz na kilka miesięcy przeprowadzi się do Rosji. Czy jego ukochana Celia Jaunt pojedzie razem z nim? Tego dowiemy się już za chwilę! Krychowiak w Moskwie będzie sąsiadem Macieja Rybusa i jego żony Lany. Myślcie, że WAGs zaczną ze sobą rywalizować o np. tytuł najpiękniejszej?  

 

So happy to sign with @fclokomotiv #lokomotiv

Post udostępniony przez Grzegorz Krychowiak (@grzegorz.krychowiak)

Celia Jaunat, Grzegorz Krychowiak, Viva! czerwiec 2018
Fot. MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.