Voice od Poland
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, kto zasiądzie w jury 10. edycji The Voice of Poland!

Tomson, Baron, Szpak i...?

Olga Figaszewska 25 lipca 2019 14:51
Voice od Poland
Fot. Materiały prasowe

To już pewne! Aleksander Baron zdradził na Instagramie, kto zasiądzie w fotelach The Voice of Poland! Ta informacja wywołała prawdziwą burzę w komentarzach! O tym, że Kamil Bednarek pojawi się w składzie nowego jury było już wiadomo. Dołączy do nich jeszcze jedna osoba! A tego nikt się nie spodziewał!

Nowy skład jury w The Voice of Poland

Właśnie wystartowały przesłuchania w ciemno. Fani The Voice of Poland nie mogą doczekać się 10. edycji muzycznego show. Jak zwykle nie zabraknie emocji i niespodzianek. Okazuje się, że największą metamorfozę przeszedł skład jury!

Na trenerskich fotelach zasiądą: Tomson i Baron, Michał Szpak, Kamil Bednarek i… Margaret!

„It’s official! Kręcimy jubileuszową 10. edycję "The Voice of Poland" w tak zacnym składzie!Kto tęsknił za programem?”, obwieścił na Instagramie Baron. Informację opatrzył zdjęciem z planu produkcji.

Fani nie ukrywają swojego podekscytowania! „Ale sztos skład już nie mogę się doczekać ❤️”, „Wow! Ale super ! Lepszego składu jeszcze nie było”, „Będzie ogień”, czytamy.

Nowych odcinków programu możemy spodziewać się jesienią na antenie TVP 2!  

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.