Voice od Poland
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, kto zasiądzie w jury 10. edycji The Voice of Poland!

Tomson, Baron, Szpak i...?

Olga Figaszewska 25 lipca 2019 14:51
Voice od Poland
Fot. Materiały prasowe

To już pewne! Aleksander Baron zdradził na Instagramie, kto zasiądzie w fotelach The Voice of Poland! Ta informacja wywołała prawdziwą burzę w komentarzach! O tym, że Kamil Bednarek pojawi się w składzie nowego jury było już wiadomo. Dołączy do nich jeszcze jedna osoba! A tego nikt się nie spodziewał!

Nowy skład jury w The Voice of Poland

Właśnie wystartowały przesłuchania w ciemno. Fani The Voice of Poland nie mogą doczekać się 10. edycji muzycznego show. Jak zwykle nie zabraknie emocji i niespodzianek. Okazuje się, że największą metamorfozę przeszedł skład jury!

Na trenerskich fotelach zasiądą: Tomson i Baron, Michał Szpak, Kamil Bednarek i… Margaret!

„It’s official! Kręcimy jubileuszową 10. edycję "The Voice of Poland" w tak zacnym składzie!Kto tęsknił za programem?”, obwieścił na Instagramie Baron. Informację opatrzył zdjęciem z planu produkcji.

Fani nie ukrywają swojego podekscytowania! „Ale sztos skład już nie mogę się doczekać ❤️”, „Wow! Ale super ! Lepszego składu jeszcze nie było”, „Będzie ogień”, czytamy.

Nowych odcinków programu możemy spodziewać się jesienią na antenie TVP 2!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?