Voice od Poland
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, kto zasiądzie w jury 10. edycji The Voice of Poland!

Tomson, Baron, Szpak i...?

Olga Figaszewska 25 lipca 2019 14:51
Voice od Poland
Fot. Materiały prasowe

To już pewne! Aleksander Baron zdradził na Instagramie, kto zasiądzie w fotelach The Voice of Poland! Ta informacja wywołała prawdziwą burzę w komentarzach! O tym, że Kamil Bednarek pojawi się w składzie nowego jury było już wiadomo. Dołączy do nich jeszcze jedna osoba! A tego nikt się nie spodziewał!

Nowy skład jury w The Voice of Poland

Właśnie wystartowały przesłuchania w ciemno. Fani The Voice of Poland nie mogą doczekać się 10. edycji muzycznego show. Jak zwykle nie zabraknie emocji i niespodzianek. Okazuje się, że największą metamorfozę przeszedł skład jury!

Na trenerskich fotelach zasiądą: Tomson i Baron, Michał Szpak, Kamil Bednarek i… Margaret!

„It’s official! Kręcimy jubileuszową 10. edycję "The Voice of Poland" w tak zacnym składzie!Kto tęsknił za programem?”, obwieścił na Instagramie Baron. Informację opatrzył zdjęciem z planu produkcji.

Fani nie ukrywają swojego podekscytowania! „Ale sztos skład już nie mogę się doczekać ❤️”, „Wow! Ale super ! Lepszego składu jeszcze nie było”, „Będzie ogień”, czytamy.

Nowych odcinków programu możemy spodziewać się jesienią na antenie TVP 2!  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.