O TYM JEST GŁOŚNO

Tess Holiday, modelka XXL, zamieściła w sieci zdjęcie z synem w trakcie kąpieli!

Internauci są oburzeni

Konrad Szczęsny 27 lipca 2018 19:57

Jest najsłynniejszą modelką plus size na świecie i uwielbia prowokować. Tess Holiday, bo o niej mowa, nigdy nie ukrywała, że choć uważa się za osobę otyłą, nie lubi, gdy ktokolwiek sugeruje, że jest chora. Gdy dwa lata temu została po raz drugi matką i zaczęła w sieci zamieszczać zdjęcia z synkiem (m.in. gdy karmiła go piersią), internauci nie wstydzili się wyrazić swojego zdanie na ten temat w dosadny sposób. Nie inaczej było i teraz, gdy modelka opublikowała na Instagramie fotografię w trakcie kąpieli z dzieckiem.

Tess Holiday wywołała kontrowersje, publikując zdjęcie z kąpieli z synem

Ma 32 lata, 165 centymetrów wzrostu i waży 117 kilogramów. Uważa się za feministkę i regularnie angażuje w walkę o prawa kobiet, zaś prywatnie Tess Holiday jest matką dwójki dzieci: 11-letniego Rileego oraz dwuletniego Bowiego. To właśnie zdjęcia z najmłodszym synem wywołują co jakiś czas burzę na jej Instagramie (który obserwuje 1,6 miliona osób!). Internauci oburzyli się, gdy jakiś czas temu zamieściła fotografię, na której karmi go piersią. Tym razem mały skandal wywołało zdjęcie (pierwsze w naszej galerii), na którym mały Bowie kąpie się z mamą nagi! Z opisu wynika, że modelka postanowiła zrelaksować się po ciężkim dniu i wziąć długą kąpiel. Gdy zobaczył to jej syn zapytał czy również może wejść do wanny.

Co ciekawe, komentujący krytykowali nie tyle sam fakt kąpania się z dzieckiem, co dziwaczną pozę, którą na potrzeby zdjęcia przybrała Tess Holiday (wysoko uniesiona noga, oparta o kran). Internauci nazwali ją „bezwstydną” oraz „obsceniczną”. Dodatkowo stwierdzili, że woda w wannie jest brudna.

Modelka szybko wyjaśniła, dlaczego siedziała w taki sposób.

„Miałam na nodze tatuaż, którego nie wolno zamaczać w wodzie, ale hej – może i jestem gruba, ale też elastyczna”, argumentowała.

Wydaje się jednak, że jej słowa nie wszystkich przekonały. 

Czy kobiety powinny kąpać się z dziećmi?

Jakiś czas temu głośno było o podobnym zdjęciu polskiej gwiazdy, Violetty Kołakowskiej. Była partnerka Tomasza Karolaka zamieściła w sieci fotografię, z której jasno wynikało, że syn towarzyszył jej w trakcie kąpieli. Internauci byli jednak w tym wypadku wyjątkowo wyrozumiali i chwalili więź, jaką udało się zbudować modelce i jej synowi.

A jakie jest Twoje zdanie na ten temat?  

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.