Księżna Kate
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Skandal w rodzinie Kate Middleton. Teść Pippy Middleton aresztowany!

Mężczyznę oskarżono o... gwałt na nieletniej!

Gabriela Czernecka 31 marca 2018 11:15
Księżna Kate
Fot. East News

Teść siostry księżnej Kate został oskarżony o gwałt na nieletniej! Takie informacje podała agencja Agence France Press, która powołuje się na źródła sądowe. Według brytyjskich mediów 74-letni mężczyzna stanowczo zaprzecza tym oskarżeniom.

Teść Pippy Middleton w areszcie

Siostra księżnej Kate, Pippa Middleton w maju ubiegłego roku wzięła ślub z milionerem, Jamesem Matthewsem. Teść Pippy, David Matthews jest dobrze usytuowanym miliarderem z tytułem lordowskim. Nic dziwnego, że media pisały o ślubie Pippy, który był w ubiegłym roku jednym z najważniejszych wydarzeń show-biznesowych w Wielkiej Brytanii.

Niestety, lord David Matthews wpadł w poważne kłopoty. Jak podaje Daily Mail, teść Pippy Middleton został aresztowany pod zarzutem gwałtu na nieletniej. Czynu miał dopuścić się ponad 20 lat temu podczas wakacji we Francji. Nie jest jednak jasne, czy chodzi o pojedyncze zdarzenie. Mowa o latach 1998-1999. Sprawa została zgłoszona policji jeszcze w ubiegłym roku.

Do wiadomości publicznej podano ją dopiero teraz. Media, opisując zdarzenie, rozmijają się jednak w wersjach. Według brytyjskich mediów mężczyzna dopuścił się gwałtu na dziecku, a media francuskie piszą o zgwałceniu osoby nieletniej.

To nienajlepsze informacje dla siostry księżnej Kate. Sama Kate przejmuje się losem siostry. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej martwią się, by te złe informacje nie wpłynęły na stan zdrowia Kate, która spodziewa się trzeciego dziecka. 

Teść Pippy Middleton, David Matthews trafił do paryskiego aresztu w miniony wtorek. Mężczyzna nie przyznaje się do popełnienia przestępstwa. Jak podaje rzecznik rodziny w rozmowie z The Daily Telegraph: 74-letni Matthews „zdecydowanie zaprzecza tym nieprawdziwym i skandalicznym oskarżeniom”.  

Teść Pippy Middleton, lord David Matthews
Fot. East News

Ksieżna Kate, Pippa Middleton
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.