O TYM JEST GŁOŚNO

Bolesny wypadek Teresy Lipowskiej na ramówce TVP!

Gwiazda „M jak miłość” przewróciła się na czerwonym dywanie!

Konrad Szczęsny 24 sierpnia 2018 13:15

Wczorajsza konferencja prasowa, prezentująca jesienną ofertę programową Telewizji Polskiej, należała do Teresy Lipowskiej. W Internecie szeroko komentowana jest jej zwiewna, kolorowa stylizacja, w której gwiazda M jak miłość prezentowała się zjawiskowo i eksponowała ona jej piękne nogi. Niestety, w trakcie wydarzenia doszło także do nieszczęśliwego wypadku. Aktorka, grająca w serialu od 18 lat, potknęła się na czerwonym dywanie i upadła. Na szczęście szybko z pomocą przyszedł jej mężczyzna znajdujący się w pobliżu. Jak artystka skomentowała całe zajście?

Teresa Lipowska upadła na czerwonym dywanie na konferencji TVP. Gwiazda komentuje zajście

Teresa Lipowska podeszła do całej sprawy z wrodzonym poczuciem humoru i zapewniła, że nie stało jej się nic poważnego.

„Po prostu zrobiłam się upadłą kobietą. Nie pokazali mi stopnia, na który trzeba wejść. Ale jestem, nic nie mam złamanego”, przekonywała aktorka M jak miłość tuż po nieszczęśliwym zdarzeniu. 

Jak podają serwisy internetowe, upadek zakończył się jedynie niegroźnym siniakiem oraz nieznacznym krwawieniem.

Fani serialowej Barbary Mostowiak mogą zatem odetchnąć z ulgą! W galerii zobaczysz zdjęcia z tego niefortunnego zajścia  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.