O TYM JEST GŁOŚNO

Bolesny wypadek Teresy Lipowskiej na ramówce TVP!

Gwiazda „M jak miłość” przewróciła się na czerwonym dywanie!

Konrad Szczęsny 24 sierpnia 2018 13:15

Wczorajsza konferencja prasowa, prezentująca jesienną ofertę programową Telewizji Polskiej, należała do Teresy Lipowskiej. W Internecie szeroko komentowana jest jej zwiewna, kolorowa stylizacja, w której gwiazda M jak miłość prezentowała się zjawiskowo i eksponowała ona jej piękne nogi. Niestety, w trakcie wydarzenia doszło także do nieszczęśliwego wypadku. Aktorka, grająca w serialu od 18 lat, potknęła się na czerwonym dywanie i upadła. Na szczęście szybko z pomocą przyszedł jej mężczyzna znajdujący się w pobliżu. Jak artystka skomentowała całe zajście?

Teresa Lipowska upadła na czerwonym dywanie na konferencji TVP. Gwiazda komentuje zajście

Teresa Lipowska podeszła do całej sprawy z wrodzonym poczuciem humoru i zapewniła, że nie stało jej się nic poważnego.

„Po prostu zrobiłam się upadłą kobietą. Nie pokazali mi stopnia, na który trzeba wejść. Ale jestem, nic nie mam złamanego”, przekonywała aktorka M jak miłość tuż po nieszczęśliwym zdarzeniu. 

Jak podają serwisy internetowe, upadek zakończył się jedynie niegroźnym siniakiem oraz nieznacznym krwawieniem.

Fani serialowej Barbary Mostowiak mogą zatem odetchnąć z ulgą! W galerii zobaczysz zdjęcia z tego niefortunnego zajścia  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.