Księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ten filmik to hit internetu. Dziecko księżnej Meghan daje o sobie znać! 

Musisz to zobaczyć!

Gabriela Czernecka 19 kwietnia 2019 07:43
Księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Rex Features/East News

Księżna Meghan urodzi lada chwila. Nic dziwnego, że każda informacja na temat kolejnego royal baby w brytyjskiej rodzinie królewskiej wzbudza tak wielką sensację. Tym razem nie mogło być inaczej. Fanom udało się dotrzeć do nagrania, na którym mamy okazję podejrzeć, jak dziecko Meghan i Harry'ego... kopie! Wideo już stało się tematem numer jeden w sieci! Zobaczcie, o co chodzi!

Dziecko Meghan i Harry'ego - nagranie

Ostatni raz księżną Meghan publicznie mieliśmy okazję widzieć pod koniec marca. W jednym z wywiadów żona księcia Harry'ego wyznała, że ich dziecko przyjdzie na świat wraz z końcem kwietnia lub na początku maja. Oczywiście większość fanów rodziny królewskiej jest przekonanych, że royal baby pojawi się już lada chwila. Najczęściej sugerowaną datą jest 21 kwietnia, czyli Wielkanoc. O tym, czy typy internautów się sprawdzą, dowiemy się już niebawem, a tymczasem mamy okazję podejrzeć, jak royal baby... kopie! 

Fani rodziny królewskiej dotarli do słodkiego nagrania, na którym widać ruchy dziecka. Obcisła pastelowa sukienka, którą miała na sobie Meghan podczas jednego z ostatnim wyjść, nie ukryła niczego! Internauci są oczarowani tym uroczym obrazkiem, który – choć tak zwyczajny – wielu z nich naprawdę poruszył. Nikogo to jednak nie dziwi, bowiem przez wiele tygodni rozpisywano się, że Meghan udaje ciążę. Tego dowodu nie da się podważyć!  

Stylizacje księżnej Meghan z Maroko
Fot. Pool / i-Images/i-images/East News

księżna Meghan w ciąży, Meghan Markle w ciąży
Fot. Getty Images

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.