Krzysztof Ibisz, VIVA! marzec 2004
Fot. Robert Masłow/MELON
O TYM SIĘ MÓWI

Telewizja Polsat oddała hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi

„Zostaniesz na zawsze w sercach przyjaciół”

REDAKCJA VIVA! 30 sierpnia 2019 09:12
Krzysztof Ibisz, VIVA! marzec 2004
Fot. Robert Masłow/MELON

W czwartek najbliższa rodzina, przyjaciele, znajomi i tłumy osób pożegnały Piotra Woźniaka-Staraka podczas mszy w intencji producenta w kościele pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie. Tego samego wieczoru odbyła się prezentacja jesiennej ramówki telewizji Polsat. Stacja w poruszający sposób uczciła pamięć o tragicznie zmarłym Piotrze Woźniaku Staraku.

Krzysztof Ibisz uczcił pamięć o Piotrze Woźniaku-Staraku

Zebrani goście oddali hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi podczas prezentacji jesiennej ramówki Polsatu. Krzysztof Ibisz, który był gospodarzem wydarzenia na wstępie poprosił o minutę ciszy.

„Najbliżsi, przyjaciele, współpracownicy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka. Także i my, właśnie teraz, poświęćmy Piotrowi naszą chwilę zadumy. Piotrze, byłeś dobrym człowiekiem. Zostaniesz na zawsze w sercach przyjaciół”, mówił poruszająco. 

Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?