Krzysztof Ibisz, VIVA! marzec 2004
Fot. Robert Masłow/MELON
O TYM SIĘ MÓWI

Telewizja Polsat oddała hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi

„Zostaniesz na zawsze w sercach przyjaciół”

REDAKCJA VIVA! 30 sierpnia 2019 09:12
Krzysztof Ibisz, VIVA! marzec 2004
Fot. Robert Masłow/MELON

W czwartek najbliższa rodzina, przyjaciele, znajomi i tłumy osób pożegnały Piotra Woźniaka-Staraka podczas mszy w intencji producenta w kościele pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie. Tego samego wieczoru odbyła się prezentacja jesiennej ramówki telewizji Polsat. Stacja w poruszający sposób uczciła pamięć o tragicznie zmarłym Piotrze Woźniaku Staraku.

Krzysztof Ibisz uczcił pamięć o Piotrze Woźniaku-Staraku

Zebrani goście oddali hołd Piotrowi Woźniakowi-Starakowi podczas prezentacji jesiennej ramówki Polsatu. Krzysztof Ibisz, który był gospodarzem wydarzenia na wstępie poprosił o minutę ciszy.

„Najbliżsi, przyjaciele, współpracownicy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka. Także i my, właśnie teraz, poświęćmy Piotrowi naszą chwilę zadumy. Piotrze, byłeś dobrym człowiekiem. Zostaniesz na zawsze w sercach przyjaciół”, mówił poruszająco. 

Piotr Woźniak-Starak
Fot. Agnieszka Sniezko/East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.