Księżna Meghan, garderoba księżnej Meghan, Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Te zdjęcia podbijają internet! Jak księżna Meghan wyglądała w szkole? 

Co myślicie o jej uczesaniu?

Monika Katarzyna Krupska 22 lipca 2018 09:57
Księżna Meghan, garderoba księżnej Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

Odkąd Meghan Markle wyszła za mąż za księcia Harry'ego nie ma praktycznie dnia, aby do mediów nie przedostały się nowe informacje o aktorce. Fani rodziny królewskiej chcą wiedzieć wszystko o nowej księżnej. Największą popularnością cieszą się zdjęcia, gdy Meghan uczyła się w szkole! 

Meghan Markle w ósmej klasie podstawówki mogła pochwalić się pięknymi lokami, które mocno zaczesywała do tyłu. Przyszła aktorka stroniła także od makijażu, stawiała na naturalny wygląd. Meghan miała również diastemę! 

W dziewiątej klasie żona księcia Harry'ego zaczęła regulować brwi, a już w dwunastej klasie piękne loki „zaprzyjaźniły się” z prostownicą. Przyszła księżna Sussex nosiła też aparat ortodontyczny, który pięknie wyrównał jej zęby.

Zobaczcie, jak Megahn wyglądała, gdy była nastolatką. Bardzo się zmieniła?  

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.