Księżna Meghan, garderoba księżnej Meghan, Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Te zdjęcia podbijają internet! Jak księżna Meghan wyglądała w szkole? 

Co myślicie o jej uczesaniu?

Monika Katarzyna Krupska 22 lipca 2018 09:57
Księżna Meghan, garderoba księżnej Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

Odkąd Meghan Markle wyszła za mąż za księcia Harry'ego nie ma praktycznie dnia, aby do mediów nie przedostały się nowe informacje o aktorce. Fani rodziny królewskiej chcą wiedzieć wszystko o nowej księżnej. Największą popularnością cieszą się zdjęcia, gdy Meghan uczyła się w szkole! 

Meghan Markle w ósmej klasie podstawówki mogła pochwalić się pięknymi lokami, które mocno zaczesywała do tyłu. Przyszła aktorka stroniła także od makijażu, stawiała na naturalny wygląd. Meghan miała również diastemę! 

W dziewiątej klasie żona księcia Harry'ego zaczęła regulować brwi, a już w dwunastej klasie piękne loki „zaprzyjaźniły się” z prostownicą. Przyszła księżna Sussex nosiła też aparat ortodontyczny, który pięknie wyrównał jej zęby.

Zobaczcie, jak Megahn wyglądała, gdy była nastolatką. Bardzo się zmieniła?  

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.