O TYM SIĘ MÓWI!

Taylor Hickson ma zmasakrowaną twarz! Gwiazda pozywa wytwórnię

Na planie filmowym doszło do groźnego wypadku! Co się stało?

Damian Duda 8 marca 2018 19:00

Taylor Hickons pozwała firmę producencką Incident Productions. 20-letnia Kanadyjka zarzuca jej przedstawicielom, że z ich winy została trwale oszpecona. W wyniku wypadku, który miał miejsce na planie filmu Ghostland, młodej aktorce założono aż siedemdziesiąt szwów. A, jak podają zagraniczne media, nie wiadomo, czy chirurgia plastyczna pomoże poprawić jej wygląd! 

Taylor Hickons — wypadek na planie

Scena, w której aktorka miała rozbić szybę, według zapewnień reżysera, wydawała się bezpieczna. Niestety, jej realizacja nie poszła zgodnie z planem. I mimo słów Pascala Laugiera Taylor Hickons pocięła sobie twarz odłamkami szkła. Jak podają serwisy informacyjne, chwile po zdarzeniu 20-latka została przewieziona do szpitala. A zdjęcia, które zostały opublikowane przez huffingtonpost.com, rozgrzewają internet do czerwoności. I nasuwają jedno pytanie: kto do tego dopuścił? 

Mimo że od wypadku minęło już kilka tygodni, aktorka wciąż nie może pogodzić się z tym, co stało się na planie. Osoby z otoczenia gwiazd w rozmowie z mediami zapewniają, że jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo, jednak wszyscy zastanawiają się, czy blizny kiedykolwiek znikną z jej twarzy.

To smutne, że muszę ciągle przypominać sobie, że jestem piękna

20-latka była do tej pory leczona laserem i silikonem, co nie przyniosło oczekiwanych rezulatów. „W tej chwili nie wiadomo, czy dalsze leczenie — w tym wypadku chirurgia plastyczna — poprawią jej wygląd’’, czytamy. Dlatego gwiazda, za pośrednictwem swoich prawników, postanowił złożyć pozew przeciwko firmie Incident Productions. Jak wynika z pisma, które trafiło do sądu, przez blizny aktorka miała problemy ze znalezieniem pracy.

Kanadyjka nigdy nie ukrywała, że w dzieciństwie borykała się z niską samooceną. A odwagę zyskała, dopiero gdy zaczęła pracę na planie. „To smutne, że muszę ciągle przypominać sobie, że jestem piękna. Miłość własna wymaga praktyki’’, mówi gwiazda. Teraz czeka ją długi proces rehabilitacji. 

Oto ostatnie zdjęcia aktorki, które wywołały burzę w mediach! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.