Na planie filmowym doszło do groźnego wypadku! Co się stało?

Damian Duda 8 marca 2018 19:00

Taylor Hickons pozwała firmę producencką Incident Productions. 20-letnia Kanadyjka zarzuca jej przedstawicielom, że z ich winy została trwale oszpecona. W wyniku wypadku, który miał miejsce na planie filmu Ghostland, młodej aktorce założono aż siedemdziesiąt szwów. A, jak podają zagraniczne media, nie wiadomo, czy chirurgia plastyczna pomoże poprawić jej wygląd! 

Taylor Hickons — wypadek na planie

Scena, w której aktorka miała rozbić szybę, według zapewnień reżysera, wydawała się bezpieczna. Niestety, jej realizacja nie poszła zgodnie z planem. I mimo słów Pascala Laugiera Taylor Hickons pocięła sobie twarz odłamkami szkła. Jak podają serwisy informacyjne, chwile po zdarzeniu 20-latka została przewieziona do szpitala. A zdjęcia, które zostały opublikowane przez huffingtonpost.com, rozgrzewają internet do czerwoności. I nasuwają jedno pytanie: kto do tego dopuścił? 

Mimo że od wypadku minęło już kilka tygodni, aktorka wciąż nie może pogodzić się z tym, co stało się na planie. Osoby z otoczenia gwiazd w rozmowie z mediami zapewniają, że jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo, jednak wszyscy zastanawiają się, czy blizny kiedykolwiek znikną z jej twarzy.

To smutne, że muszę ciągle przypominać sobie, że jestem piękna

20-latka była do tej pory leczona laserem i silikonem, co nie przyniosło oczekiwanych rezulatów. „W tej chwili nie wiadomo, czy dalsze leczenie — w tym wypadku chirurgia plastyczna — poprawią jej wygląd’’, czytamy. Dlatego gwiazda, za pośrednictwem swoich prawników, postanowił złożyć pozew przeciwko firmie Incident Productions. Jak wynika z pisma, które trafiło do sądu, przez blizny aktorka miała problemy ze znalezieniem pracy.

Kanadyjka nigdy nie ukrywała, że w dzieciństwie borykała się z niską samooceną. A odwagę zyskała, dopiero gdy zaczęła pracę na planie. „To smutne, że muszę ciągle przypominać sobie, że jestem piękna. Miłość własna wymaga praktyki’’, mówi gwiazda. Teraz czeka ją długi proces rehabilitacji. 

Oto ostatnie zdjęcia aktorki, które wywołały burzę w mediach! 

1/4
Taylor Hickson
Copyright @Instagram @Taylor Hickson
1/4

Scena, w której aktorka miała rozbić szybę wydawała się bezpieczna. Niestety, jej realizacja nie poszła zgodnie z planem.

2/4
Taylor Hickson
Copyright @Instagram @Taylor Hickson
2/4

Zdjęcia, które zostały opublikowane przez huffingtonpost.com, rozgrzewają internet do czerwoności. I nasuwają jedno pytanie: kto do tego dopuścił? 

3/4
Taylor Hickson
Copyright @Instagram @Taylor Hickson
3/4

Mimo że od wypadku minęło już kilka tygodni, aktorka wciąż nie może pogodzić się z tym, co stało się na planie.

4/4
Taylor Hickson
Copyright @Instagram @Taylor Hickson
4/4

To smutne, że muszę ciągle przypominać sobie, że jestem piękna. Miłość własna wymaga praktyki’’, mówi gwiazda.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.