Lubicie jej styl?

Monika Katarzyna Krupska 16 listopada 2018 17:00

O Monice Miller głośno się zrobiło w lipcu ubiegłego roku. Wszystko za sprawą jednego, niepozornego Tweeta, którego napisał Leszek Miller. Polityk udostępnił na Tweeterze zdjęcie swojej wnuczki. Okazało się, że ówczesna 22-latka jest nie tylko bardzo piękna, ale i ma wytauwane ciało! Od tamtego czasu Monika Miller udzieliła kilku wywiadów i wystąpiła w licznych sesjach zdjęciowych. Spotkała ją również osobista tragedia, jednak po wyciszeniu Monika Miller powoli wraca do show-biznsesu. Wnuczka Leszka Millera właśnie zdecydydowała się na udział w programie o metamorfozach. Czy zmieni swój odważny styl?

Monika Miller metamorfoza

Monika Miller od ponad roku nie narzeka na brak zainteresowania. Po śmierci ojca Leszka Millera Juniora 23-latka zniknęła z show-biznesu, jednak po ponad dwóch miesiąch postanowiła wrócić. Wnuczka Leszka Millera w najbliższą niedzielę wystąpi w programie Mai Sablewskiej SOS - Sablewska od stylu, gdzie ma przejść spektakularną metamorfozę. Czy zdecyduje się na pozbycie się tatuaży i kolczyków?  

„Mam nadzieję, że nie zmienie się całkowicie. Jesli chodzi o moje tatuaże to na pewno zostaną, a jakie Maja ma na mnie plany, to tego mi nie zdradziła”, wyznała w zwiastunie. Monika przyznała, że nie ma dość swojeg wizerunku, jednak po zrzuceniu 17 kilogramów nie wie, co jej pasuje, a czego nie powinna nosić. 

Efekt metamorfozy będzie oceniał dziadek Moniki, czyli Leszek Miller! „Ja mam delikatnie mówiąc mieszane uczucia niezależnie od tego, ile Monika pragnie sobie umieścić tatuaży, to będę swoją wnuczkę kochał tak samo”, wyznał polityk Mateuszowi Hładkiemu. 

Zobaczcie odważne zdjęcia Moniki. Co myślicie o jej kontrowersyjnym stylu?  

 

1/6
Monika Miller
Copyright @instagram@monicamiller_official
1/6

Monika Miller nie boi się umieszczać odważnych zdjęć w sieci 

2/6
Monika Miller
Copyright @instagram@monicamiller_official
2/6

23-latka uwielbia tatuaże, a także nie stroni od piercingu 

3/6
Monika Miller
Copyright @instagram@monicamiller_official
3/6

Wnuczka Leszka Millera wyznała, że przeszła wielką metamorfozę 

4/6
Monika Miller
Copyright @instagram@monicamiller_official
4/6

Monika schudła 17 kilogramów! 

5/6
Monika Miller
Copyright @instagram@monicamiller_official
5/6

„Muszę przyznać, że nie wiem tak naprawdę, co do mnie pasuje”, powiedziała Mateuszowi Hładkiemu.

6/6
Monika Miller
Copyright @instagram@monicamiller_official
6/6

Lubicie odważny styl Moniki?

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.