Weronika Kostyra 18 marca 2017 21:15
1/9
main topic tatuaże gwiazd
Copyright @Instagram
1/9

Tatuaż wciąż budzi kontrowersje. Dla niektórych to ozdoba ciała, która niesie ze sobą pewne znaczenie, innym wciąż kojarzy się niezbyt pozytywnie. Tak samo wśród gwiazd mamy wielu fanów tatuażu. Niektóre z nich postawiły jedynie na subtelny wzór, inne jak Agnieszka Chylińska czy Radosław Majdan mają ich całkiem sporo.

 

Tatuaże polskich gwiazd

Tatuaże maja także m.in. Martyna Wojciechowska, Maja Sablewska, i Doda. Ozdoby te są dla nich ważne, dlatego często się nimi chwalą i opowiadają historie z nimi związane. Inni mają (lub mieli) tatuaże, które z czasem straciły swoje znaczenie i trzeba je było zmienić, ukryć lub usunąć...

 

Zobaczcie je w naszej galerii.

 

Zobacz także: „Na tych, które mam, z pewnością się nie skończy” - Maja Sablewska o swoich tatuażach

2/9
Agnieszka Chylińska, Forever Child
Copyright @Adam Pluciński / Warner Music Poland
2/9

Tatuaże to znak rozpoznawczy Agnieszki Chylińskiej. W czasach kariery w zespole O.N.A, gdy jej wizerunek był rockowy i mroczny, zrobiła sobie ich wiele. Z czasem, gdy dojrzała i została mamą, zmieniła swój image, w tym także sceniczny, choć tatuaże pozostały. Przedstawiały różne demoniczne wzory oraz napisy. Niedawno jednak ukryła te na przedramionach nowym wzorem róż.

 

Zobacz także: Ile zarabiają jurorzy polskich talent show? Zdziwicie się, jakie stawki inkasują za jeden odcinek!

3/9
Martyna Wojciechowska, kolekcja Freedom dla marki W.Kruk
Copyright @Materiały prasowe
3/9

Tatuaże Martyny Wojciechowskiej upamiętniają ważne momenty w jej ciekawym życiu. Tak jak Angelina Jolie wytatuowała sobie m.in. współrzędne geograficzne istotnych dla niej miejsc na świecie - szpitala, w którym się urodziła, mety Rajdu Dakar, szczytu Mount Everest, redakcji magazynu „National Geographic” w Waszyngtonie, miejsca urodzenia jej córki oraz punktu na Antarktydzie. Na obu przedramionach ma także ptasie skrzydła.

 

Zobacz także: „Urodziłam się feministką’’. Martyna Wojciechowska opowiada o nieświadomym łamaniu stereotypów

4/9
Dorota Doda Rabczewska
Copyright @Iza Grzybowska/MAKATA
4/9

Doda także lubi tatuaże. Największy to ten w kształcie skrzydeł na jej plecach. Początkowo był mniejszy, lecz po jakimś czasie piosenkarka powiększyła go. W trakcie swojego związku z Radosławem Majdanem zrobiła sobie tatuaż-napis na przedramieniu. Usunęło go jednak częściowo i zastąpiła innym. Ma także kilka innych, mniejszych tatuaży - m.in. napisów i jeden w kształcie trójkąta na prawym ramieniu.

 

Zobacz także: „Stać mnie na wszystko’’. Czy Doda jest najbogatszą polską gwiazdą? Artystka opowiedziała o swoich zarobkach

5/9
Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński, Viva! 2011
Copyright @Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
5/9

Anna Maria Jopek ma bardzo delikatny tatuaż, który traktuje jak biżuterię. Jest zainspirowany wschodnimi ornamentami.

 

Zobacz także: Anna Maria Jopek największych miłościach: do muzyki i męża Marcina Kydryńskiego

6/9
Maja Sablewska tatuaże
Copyright @Instagram
6/9

Maja Sablewska jest wielką fanką sztuki tatuażu, o czym często mówi. Ma ich kilka i od czasu do czasu dodaje do nich następny. Pierwszy był napis na plecach "Everything Happens For A Reason". Są też inne napisy i symbole ważne dla ich posiadaczki - anioł, róże, jaskółki oraz portret Mahatmy Gandhiego.

 

Zobacz także: „Na tych, które mam, z pewnością się nie skończy” - Maja Sablewska o swoich tatuażach

7/9
Lara Gessler na premierze książki Magdy Gessler
Copyright @
7/9

Tatuaż na plecach Lary Gessler ma bardzo proste przesłanie. Jest adekwatne do działalności Lary i jej mamy, Magdy Gessler, przedstawia nóż, widelec i serwetkę.

 

Zobacz także: Gotuje, doradza restauratorom i pisze książki. Czy Lara Gessler jest podobna do matki?

8/9
Agnieszka Maciąg, "Viva!" czerwiec 1998
Copyright @Robert Wolański
8/9

Tatuaż Agnieszki Maciąg powstał spontanicznie wiele lat temu w czasie podróży do Tajlandii. Ona i jej obecny mąż Robert Wolański zdecydowali się wtedy na identyczny wzór.

 

Zobacz także: Polak, który fotografował Jamesa Bonda. Robert Wolański opowiada o pracy z gwiazdami mody i kina

9/9
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Copyright @Robert Wolański
9/9

Radosław Majdan ma kilka tatuaży, głownie na całych ramionach i torsie. Jeden z nich przedstawia herb drużyny, której był zawodnikiem - Pogoni Szczecin. Poza tym na ma na barku duży tatuaż przedstawiający Indianina. Plotka głosi, że przykrywa on inny, który zrobił w trakcie związku z Dodą. Radosław Majdan lubi tatuaże tak bardzo, że kilka lat temu Radosław Majdan planował otwarcie własnego salonu.

 

Zobacz także: Małgorzata i Radosław Majdan pochwalili się zdjęciami z wakacji. Wiemy dokąd pojechali

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.