Sabina Zięba 9 września 2017 07:00
1/8
Copyright @Instagram
1/8

Brooklyn Beckham ma nowy tatuaż! To już siódmy tatuaż nastolatka. Co ciekawe, w ciągu pięciu miesięcy zrobił sobie aż sześć tatuaży! A przecież ma dopiero 18 lat. Czy Brooklyn Beckham chce wyglądać tak samo jak ojciec?


Polecamy też: To jedno z najbardziej udanych małżeństw w show-biznesie. Beckhamowie obchodzą 18. rocznicę ślubu!


 

Kariera Brooklyna Beckhama

 

Najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów przyznał w jednym z wywiadów, że przez wiele lat nie był świadomy, jak bardzo popularni są jego rodzice: „Nie wiedziałem, że moi rodzice są sławni do 13 roku życia. Poszedłem z mamą na mecz piłki i tłumy wykrzykiwały imię mojego taty. Byłem w szoku! W ogóle nie patrzyłem na niego w ten sposób. Wydawało mi się, że jesteśmy bogaci, ale zwyczajni”.Dziś Brooklyn Beckham świadomie korzysta ze swojej życiowej sytuacji. Nie jest przy tym typowym dzieckiem bogatych rodziców i nie zajmuje się wyłącznie imprezowaniem i trwonieniem majątku. Od dawna wie, co chce robić w dorosłym życiu. Dwa lata temu powiedział: „Kiedy skończę szkołę, chciałbym pójść na uniwersytet i studiować sztukę oraz fotografię w Ameryce”. Zdobywa już w tym kierunku doświadczenie. W 2016 roku zrealizował kampanię reklamową perfum Burberry „This Is Brit”, a w ubiegłym miesiącu do sprzedaży trafił jego pierwszy album fotograficzny „What I See”, gdzie znalazły się prywatne zdjęcia z życia rodziny Beckhamów.Polecamy też: Do tej pory model, a teraz fotograf? Brooklyn Beckham wydaje album ze zdjęciami!

 

 

Tatuaże młodego Beckhama

 

Victoria i David Beckhamowie to chyba najpopularniejsi rodzice na świecie. Chętnie wspierają swoje dzieci w realizacji ich pasji. Tak jest choćby z Brooklynem Beckhamem, najstarszym synem pary. Beckhamowie mają z nim świetny kontakt. „Są naprawdę fajni. Oboje są bardzo wymagający i dość surowi, ale względem innych rzeczy. Mama nie pozwala mi grać w piłkę w domu, a tata zawsze pilnuje, abym był uprzejmy. Powtarza, że jestem Brytyjczykiem i muszę znać dobre maniery”, powiedział Brooklyn o rodzicach w wywiadzie dla „Miss Vogue”. Wyjątkowa więź łączy jednak przede wszystkim Davida i Brooklyna. Gdy jego najstarszy syn skończył 18 lat, miesiąc po urodzinach, David zabrał go do słynnego tatuażysty gwiazd, Marka Mahoneya. Podekscytowany syn piłkarza pochwalił się fotografiami z salonu, prezentując proces tworzenia swojego pierwszego tatuażu - Indianina na prawej ręce. Identyczny tatuaż ma… David Beckham pod lewym ramieniem


Polecamy też: Jak oni się kochają! Zobacz rodzinne zdjęcia z Instagrama Brooklyna, Romea i Cruza Beckhamów

Nie minął tydzień, a Brooklyn pokazał kolejne arcydzieło. Tym razem na lewym ramieniu wytatuował sobie aparat fotograficzny – w ten sposób chciał podkreślić, co jest jego największą życiową pasją. Następnie w maju zdecydował się na kompas na lewym przedramieniu oraz orła na lewej dłoni (podobnego ma David na lewym boku).

Piąty tatuaż Brooklyna wywołał spore kontrowersje wśród fanów Beckhamów. Ich zdaniem napis na stopie „Made in England” sugeruje, że Brooklyn nie zna własnej historii, bo według tego, co Victoria napisała w swojej biografii, został poczęty... w Nowym Jorku! „Wiedzieliśmy, że to będzie chłopiec i przypuszczaliśmy, że zostanie piłkarzem, dlatego chcieliśmy nadać mu bardzo męskie imię. Zawsze podobało mi się imię Brooke, a potem nagle przyszedł nam do głowy Brooklyn, który zawsze uważałam za wyjątkowe miejsce. Dopiero potem zdaliśmy sobie sprawę, że to będzie właściwe imię, ponieważ właśnie tam, w Nowym Jorku odkryłam, że jestem w ciąży”.Niedawno Brooklyn zaprezentował szósty tatuaż - różę na torsie. Wygląda na to, że w krótkim czasie dogoni ojca, który ma na całym ciele aż 40 tatuaży, bo powyżej jego nadgarstka pojawił się kolejny, tym razem napis SEVEN (siedem). Czy Brooklyn będzie chciał pobić ten rekord?

Zobacz w naszej galerii wszystkie tatuaże młodego Beckhama!

 

2/8
Copyright @Instagram
2/8

Pierwszy tatuaż Brooklyna Beckhama zrobiony 2 kwietnia. Taki sam ma jego ojciec, David.

3/8
Copyright @Instagram
3/8

Kolejnym tatuażem młody Beckham pochwalił się już 9 kwietnia.

4/8
Copyright @Instagram
4/8

Brooklyn często publikuje również zdjęcia ze swoimi rodzicami. 27 czerwca zrobili sobie wspólną fotografię na premierze jego albumu (zdjęcie po prawej).

5/8
Copyright @Instagram
5/8

11 lipca Brooklyn pokazał nowy nabytek - tatuaż w kształcie kompasu.

6/8
Copyright @Instagram
6/8

Równocześnie Brooklyn dodaje wiele zdjęć z siłowni. Widać, że wiele ćwiczy i może pochwalić się już imponującą sylwetką.

7/8
Copyright @Instagram
7/8

Po raz pierwszy orła na dłoni pokazał 18 lipca. Róża to najnowszy nabytek - z 2 sierpnia.

8/8
Siódmy tatuaż Brooklyna Beckhama
Copyright @Instagarm @brooklynbeckham
8/8

Tak wygląda siódmy tatuaż Brooklyna Beckhama. Chłopiec zasugerował się cyfrą i to właśnie ją sobie wytatuował. Tatuaż "SEVEN" znajduje się powyżej nadgarstka, na jego lewej ręce.

 

Polecamy: To jedno z najbardziej udanych małżeństw w show-biznesie. Beckhamowie obchodzą 18. rocznicę ślubu!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?