Artur Boruc, Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @arturboruc
Z ŻYCIA GWIAZD

Artur Boruc ma nowy tatuaż! Fani nie są zachwyceni...

Jak wam się podoba?

Ksenia Krasko 12 czerwca 2019 13:56
Artur Boruc, Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @arturboruc

Artur Boruc, bramkarz reprezentacji Polski w piłce nożnej i były zawodnik takich klubów jak Legia Warszawa, Celtic czy A.F.C Bournemouth, nigdy nie ukrywał słabości do tatuaży. Ma ich już kilka, ale ten najnowszy wywołał burzę w sieci...

Nowy tatuaż Artura Boruca

Do teraz najsłynniejszym – i najbardziej kontrowersyjnym – tatuażem zdolnego bramkarza była małpka wokół pępka, ewidentna zaczepka wobec kibiców drużyny Rangers. Po jakimś czasie usunął ją jednak, ale nowy malunek na ciele, ogromny krzyż na plecach, wzbudził nie mniejsze zainteresowanie.

Tym razem Artur Boruc pochwalił się wytatuowanym rękawem na swoim Instagramie, i od razu wzbudził dyskusję w komentarzach. Nie zabrakło tych pozytywnych, jak „Starożytny kosmita 🤓”, „Wow. Wielkie wow. Super. Zdolny tatuażysta ale wygląda to przerażająco”, ale i krytycznych, bo niektórzy fani piłkarza nie są przekonani, czy nie jest przesadzony. „Okropny”, „Jak mozna sie tak okaleczac paskudztwo 😪”, „Nie nie nie👎”, piszą.

Nic w tym dziwnego, ponieważ Boruc zdecydował się na wytatuowanie Mictlantecuhtli – to bóg śmierci w mitologii azteckiej. Rzeczywiście wygląda nieco przerażająco, ale... nam się podoba!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Artur Boruc (@arturboruc)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Artur Boruc (@arturboruc)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?