Monika Miller
Fot. Instagram @monicamiller_official
O TYM JEST GŁOŚNO

Córka Leszka Millera Juniora oskarżyła o śmierć ojca jego partnerkę... Padły mocne słowa!

Monika Miller zrobiła sobie też tatuaż na cześć taty!

Rafał Kowalski 2 października 2018 20:58
Monika Miller
Fot. Instagram @monicamiller_official

Minął ponad miesiąc od śmierci Leszka Millera Juniora, a wciąż nie wiadomo dokładnie, w jakich okolicznościach zmarł biznesmen. Jego ostatnie godziny, tygodnie, a nawet miesiące życia pozostają bowiem bardzo tajemnicze. Córka nieżyjącego 48-latka jednoznacznie jednak wskazuje, że do samobójstwa popchnęła Millera Juniora jego partnerka Katarzyna Sobkowiak.

Monika Miller o Katarzynie Sobkowiak

23-letnia celebrytka w mocnych słowach wypowiedziała się na temat samobójstwa popełnionego przez swojego tatę. W mediach podawało się, że przyczyną tej ogromnej tragedii mogła być depresja, na którą cierpiał biznesmen. Monika Miller wspomina o chorobie w swojej najnowszej wypowiedzi, jednak jeszcze mocniej akcentuje osobę Katarzyny Sobkowiak.

„Ciekawe, jak to jest zniszczyć czyjąś rodzinę, doprowadzić do śmierci chorego człowieka a potem opowiadać kłamstwa na prawo i lewo o wymyślonych zaręczynach? Najpierw mówiłaś, że tego dnia była straszna awantura, a teraz mówisz, że nic się nie stało? Nieładnie tak zmieniać zeznania”, czytamy na InstaStories 23-latki.

Przypomnijmy, że Monika była bardzo blisko związana z tatą i bardzo przeżyła jego odejście. Kilka dni po śmierci ojca, celebrytka wypowiedziała się we wzruszających słowach dla jednego z dzienników. „Jestem wdzięczna mu za to, kim dzięki niemu jestem i za wszystko, czego zdążył mnie nauczyć. Był osobą, która miała na mnie zawsze największy wpływ i byłam najbardziej ciekawa jego opinii. Był wrażliwy, inteligentny i często niezrozumiany. Mam wrażenie, że połowa mnie zniknęła i nie wiem, jak mam sobie z tym poradzić”, mogliśmy przeczytać w Super Expressie.

Monika Miller oddała ojcu hołd tatuażem

Kilka godzin temu na InstaStories Moniki pojawiło się kilka zdjęć ze studia tatuażu, które 23-latka dziś odwiedziła. Teraz ciało celebrytki ozdabia piękny anioł z datą urodzenia i śmierci Leszka Millera Juniora. Warto odnotować także, że na koncie Moniki od śmierci taty wciąż nie pojawiło się żadne nowe zdjęcie. Miller zapowiadała, że wróci do aktywności w sieci, gdy upora się z żałobą. 

Musimy przyznać, że specjalnie zaprojektowany tatuaż to bardzo wzruszający gest ze strony córki biznesmena. Podoba się Wam taka forma wyrażenia miłości? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Szklarztattoo (@szklarztattoo)

Monika Miller, tatuaż
Fot. Instagram

Monica Miller, Leszek Miller, wnuczka Leszka Millera, Monika Miller
Fot. Facebook @Monica Miller

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.