Damian Kordas
Fot. Instagram/ Damian Kordas
O NIM JEST GŁOŚNO

Damian Kordas dołączył do grona uczestników Tańca z Gwiazdami!

Zatańczy tak dobrze jak gotuje?

Olga Figaszewska 25 lipca 2019 08:51
Damian Kordas
Fot. Instagram/ Damian Kordas

O 10. edycji Tańca z Gwiazdami wiemy coraz więcej! Produkcja ujawnia kolejnych uczestników show telewizji Polsat. Nie brakuje zaskoczeń. To już pewne, że o Kryształową Kulę powalczą: Monika Miller, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Magda Bereda, Akop Szostak, Ola Kot. Do ich grona dołączył Damian Kordas! 

Damian Kordas w Tańcu z Gwiazdami: kim jest?

Kim jest nowy uczestnik Tańca z Gwiazdami? Damian Kordas ma 26 lat i pochodzi z Wrocławia. Chociaż studiuje weterynarię to gotowanie i fotografia są jego największą pasją. Widzowie mogą go kojarzyć z czwartej edycji MasterChefa. Był bezkonkurencyjny i zajął pierwsze miejsce!  Wciąż się rozwija i szlifuje swój talent. Marzy o stworzeniu własnego miejsca, restauracji, ale zanim to nastąpi chciałby uczyć się od najlepszych. Oczywiście chodzi o Gordona Ramsaya, a także prestiżową szkołę Le Cordon Bleu w Paryżu.

Damian Kordas ma na swoim koncie trzy książki kulinarne:  „Moje pyszne inspiracje”, „Ale ciacho” i „Super Food”. A oprócz tego stworzył własne kanały na YouTube. „Damian Kordas smakuje”, w którym prezentuje autorskie przepisy wraz z zaproszonymi gości ze świata show-biznesu oraz „Damian Kordas serwuje”, gdzie angażuje przypadkowo spotkane osoby. Jest także gospodarzem programu Kuchnia+ „Widelcem po mapie”, ujawnia Telewizja Polsat.

Rok temu pojawił się w programie Agent Gwiazdy i znów osiągnął sukces. Bezbłędnie wytypował tajnego agent. Czy w tanecznym show również nie będzie miał sobie równych?  

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.