Damian Kordas
Fot. Instagram/ Damian Kordas
O NIM JEST GŁOŚNO

Damian Kordas dołączył do grona uczestników Tańca z Gwiazdami!

Zatańczy tak dobrze jak gotuje?

Olga Figaszewska 25 lipca 2019 08:51
Damian Kordas
Fot. Instagram/ Damian Kordas

O 10. edycji Tańca z Gwiazdami wiemy coraz więcej! Produkcja ujawnia kolejnych uczestników show telewizji Polsat. Nie brakuje zaskoczeń. To już pewne, że o Kryształową Kulę powalczą: Monika Miller, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Magda Bereda, Akop Szostak, Ola Kot. Do ich grona dołączył Damian Kordas! 

Damian Kordas w Tańcu z Gwiazdami: kim jest?

Kim jest nowy uczestnik Tańca z Gwiazdami? Damian Kordas ma 26 lat i pochodzi z Wrocławia. Chociaż studiuje weterynarię to gotowanie i fotografia są jego największą pasją. Widzowie mogą go kojarzyć z czwartej edycji MasterChefa. Był bezkonkurencyjny i zajął pierwsze miejsce!  Wciąż się rozwija i szlifuje swój talent. Marzy o stworzeniu własnego miejsca, restauracji, ale zanim to nastąpi chciałby uczyć się od najlepszych. Oczywiście chodzi o Gordona Ramsaya, a także prestiżową szkołę Le Cordon Bleu w Paryżu.

Damian Kordas ma na swoim koncie trzy książki kulinarne:  „Moje pyszne inspiracje”, „Ale ciacho” i „Super Food”. A oprócz tego stworzył własne kanały na YouTube. „Damian Kordas smakuje”, w którym prezentuje autorskie przepisy wraz z zaproszonymi gości ze świata show-biznesu oraz „Damian Kordas serwuje”, gdzie angażuje przypadkowo spotkane osoby. Jest także gospodarzem programu Kuchnia+ „Widelcem po mapie”, ujawnia Telewizja Polsat.

Rok temu pojawił się w programie Agent Gwiazdy i znów osiągnął sukces. Bezbłędnie wytypował tajnego agent. Czy w tanecznym show również nie będzie miał sobie równych?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?