Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami już za nami. Kto pożegnał się z programem?

Odpadły aż dwie pary! Kto znajdzie się w finale?

Gabriela Czernecka 8 listopada 2019 21:58
Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe

Kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami za nami. Dziś z programem pożegnają się dwie pary. Dlaczego? Taką decyzję podjęła produkcja, podsumowując ostatnie odcinki. Trzy tygodnie temu z okazji 100. odcinka nie pożegnał się nikt, w kolejnym gwiazdy miały okazję zatańczyć ze swoimi najbliższymi, więc jurorzy zdecydowali, że odpadnie tylko jedna para. W dzisiejszym odcinku z programem musiały więc pożegnać się dwie pary. Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami?

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł?

Dzisiejszy odcinek był pełen zaskoczeń! Przede wszystkim Sandra Kubicka miała okazję zmierzyć się ze swoim tańcem z nowym partnerem. Adam Adamonis w czwartek ogłosił, że ze względu na kontuzję, musi zrezygnować z udziału w tanecznym show. Aktora zastąpił Wojciech Jeschke. W programie zostało już tylko pięć par i aż dwie pożegnają się dziś z show. Dziś po raz ostani w takim składzie zatańczyli: Magda Bereda i Kamil Kuroczko, Monika Miller i Jan Kliment, Damian Kordas i Janja Lesar, Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke oraz Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. 

Program rozpoczął taniec Moniki Miller jako Umy Thurman i Janka Klimenta. Para zatańczyła jive'a do kultowego utworu z filmu Pulp Fiction. Magda Bereda i Kamil Kuroczko zatańczyli tango do jednej z piosenki z filmu Mamma Mia. „To nie jest konkurs tańca, to jest program rozrywkowy”, skomentował jej taniec Andrzej Grabowski. „powiem tak, jak na Ciebie, to to było zawodowo, było dużo lepiej”, powiedział Michał Malitowski. Kolejno mieliśmy okazję zobaczyć Barbarę Kurdej-Szatan w walcu, który odtańczyła do piosenki z filmu o Bridget Jones.

Damian Kordas i Janja Lesar zatańczyli paso doble. „Oprócz technicznych niuansów, to dzisiaj miałeś większa wiarę w siebie, to było widać, rozwijasz się”, powiedział Malitowski. „Miałeś zadanie, wykonałeś to zadanie”, dodała Iwona Pavlović. Następni na parkiecie pojawili się Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke. Odtańczyli taniec z motywem baletu. „Masz sto procent talentu i sto procent pracy, co składa się na tak zwany sukces”, powiedziała zachwycona Iwona Pavlović. Damian Kordas i Janja Lesar zatańczyli paso doble. „Oprócz technicznych niuansów, to dzisiaj miałeś większa wiarę w siebie, to było widać, rozwijasz się”, powiedział Malitowski. „Miałeś zadanie, wykonałeś to zadanie”, dodała Iwona Pavlović. 

Następni na parkiecie pojawili się Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke. Odtańczyli taniec z motywem baletu. „Masz sto procent talentu i sto procent pracy, co składa się na tak zwany sukces”, powiedziała zachwycona Iwona Pavlović. 

Pierwsza para, która odpadła z programu Taniec z Gwiazdami to Monika Miller i Jan Kliment, a pozostali uczennicy przygotowali się do kolejnego tańca.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Półfinał Tańca z Gwiazdami - pary 

Magda Bereda z Kamilem Kuroczko zatańczyła taniec Bollywood, Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke odtańczyli tango, a Damian Kordas i Janja Laser walca, a Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke walca wiedeńskiego. Która para jako druga odpadła z Tańca z Gwiazdami? W tym odcinku oprócz Moniki Miller i Janka Klimenta z programem pożegnali się Magda Bereda i Kamil Kuroczko. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…