Joanna Mazur, Jak Kliment, „Taniec z gwiazdami”
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Nieoczekiwany gest w Tańcu z Gwiazdami dla Joanny Mazur. Nie była w stanie powstrzymać łez! 

Tego nikt się nie spodziewał...

Gabriela Czernecka 12 kwietnia 2019 21:32
Joanna Mazur, Jak Kliment, „Taniec z gwiazdami”
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Tego nikt się nie spodziewał. Siódmy odcinek Tańca z Gwiazdami wciąż trwa, ale właśnie widzowie byli świadkami wyjątkowego momentu. Joanna Mazur odniosła się do wszystkich prowadzonych zbiórek, za które serdecznie podziękowała. „To jest coś, czego się nie spodziewałam”, wyznała. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że po jej tańcu na parkiet wejdzie mężczyzna, który odmieni jej życie!

Joanna Mazur w Tańcu z Gwiazdami

W poprzednim odcinku Tańca z Gwiazdami Joanna Mazur zaprezentowała się w rumbie i  po raz kolejny podbiła serca widzów. Zanim jednak zatańczyła, podobnie jak w przypadku wszystkich uczestników programu, pokazano jej rodzinne strony, by zaprezentować widzom, gdzie rozpoczęła się jej kariera. Joanna Mazur i Jan Kliment odwiedzili rodzinny dom sportsmenki w Szczucinie i... te zdjęcia wstrząsnęły nie tylko jurorami, ale i wszystkimi, którzy mieli okazję oglądać program. Okazało się, że Joanna Mazur mieszka w internacie w pokoju, z łazienką na korytarzu. W sieci natychmiast ruszyła zbiórka na mieszkanie dla Joanny Mazur. Jedna z nich już zakończyła się dziś z sumą 150 tysięcy złotych. To jednak nie wszystko.

W dzisiejszym odcinku Tańca z Gwiazdami Joanna Mazur miała okazję odnieść się do tego, co pokazano w materiale w poprzednim odcinku. „Nie ma takich momentów, że ja dostaję coś za darmo”, mówiła zaskoczona zachowaniem widzów. „To jest coś, czego się nie spodziewałam” ,wyznała. Wtedy jeszcze nie wiedziała jednak, że po jej tańcu na parkiet wejdzie mężczyzna, który odmieni jej życie!

Zbigniew Jakubas, polski przedsiębiorca, wszedł na parkiet Tańca z Gwiazdami i zwrócił się z poruszającymi słowami do Joanny Mazur: „O Pani historii dowiedziałem się od mojej córki, również Joanny, która zeszła do mnie zapłakana mówiąc obejrzyj sobie program”, zaczął swoją opowieść. Historia sportsmenki tak bardzo go poruszyła, że postanowił zrobić coś, by zmienić jej sytuację. Tego nikt się nie spodziewał. Joanna Mazur dostała mieszkanie! „Ja mam to szczęście, że jako przedsiębiorca w Krakowie buduję nowe osiedle. Jestem zaszczycony, że mogę dać pani symboliczny klucz do mieszkania, jakie pani od nas teraz otrzymuje”, wyznał.

Joanna Mazur dostała mieszkanie!

Miał do zaskoczonej Joanny tylko jedną prośbę: „Trzeba wybrać urządzenie kuchni, urządzenie salonu, sypialni i... to mieszkanie będzie miało jeszcze przepiękny słoneczny taras”, wyznał z uśmiechem, dodając: „ Słyszałem, że marzy Pani o rodzinie, a w tym budynku poniżej będzie przedszkole, także mam nadzieję, że będzie Pani szczęśliwa”.

Wszyscy w studiu byli zaskoczeni tym, co się wydarzyło, a Joanna Mazur nie kryła wzruszenia. Naszej lekkoatletce serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że za jakiś czas (mieszkanie będzie gotowe w przyszłym roku) podzieli się z nami wyjątkowymi fotografiami nowego lokum.  

Joanna Mazur
Fot. Instagram @mazurstawicki_t11_runningpair

Joanna Mazur
Fot. East News/ Instagram

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.