you can dance wraca do tv
Fot. Elżbieta Socharska, East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Taneczne show „You Can Dance” wraca na antenę... jednak nie będzie emitowany w telewizji TVN

Co jeszcze się zmieni?

Aleksandra Andrzejak 30 marca 2021 13:57
you can dance wraca do tv
Fot. Elżbieta Socharska, East News

You Can Dance miłośnicy tańca mogli przez lata oglądać na antenie TVN. Taneczne show powraca, jednak kolejna edycja zostanie wyemitowana w TVP.

You Can Dance teraz w TVP

You Can Dance było emitowane w telewizji TVN od 5 września 2007 roku do 6 czerwca 2012 roku, a także od 2 marca 2015 do 18 maja 2016 roku. Jak donosi portal Wirtualne Media teraz taneczne show powróci do telewizji, jednak widzowie będą mogli je oglądać w jesiennej ramówce TVP.

Licencjodawcą amerykańskiego formatu So You Think You Can Dance oraz producentem programu jest firma Endemol Shine Polska. Castingi do nowej edycji właśnie ruszyły. „Wraca legendarny program So You Think You Can Dance! Szukamy talentów i chcemy rozwinąć potencjał każdego tancerza!  Jeśli chcesz wziąć udział w tej przygodzie czekamy na Twoje zgłoszenie! Więcej info poniżej” - napisano na profilu na Facebooku Endemol Shine Polska.

Wraca legendarny program So You Think You Can Dance!🔥 Szukamy talentów i chcemy rozwinąć potencjał każdego tancerza! 💃🕺...

Opublikowany przez Endemol Shine Polska Wtorek, 16 marca 2021

Ida Nowakowska i Agustin Egurrola ponownie w You Can Dance?

Ida Nowakowska rozpoczęła swoją karierę właśnie dzięki udziałowi w You Can Dance. Aktualnie jest jedną z największych gwiazd TVP. Prowadzi między innymi Pytanie na Śniadanie oraz zasiada w fotelu jurora w programie Dance, dance, dance. Czy dostanie angaż również w So You Think You Can Dance?

you can dance powraca
Fot. VIPHOTO/East News

Finał 7. edycji programu You Can Dance, Michał Piróg, Maciej Gleba, Ida Nowakowska, Agustin Egurrola, 2016

Agustin Egurrola przez lata był jurorem w programie You Can Dance. Niedawno przeniósł się do TVP, aby dołączyć do grona jurorów Dance Dance Dance. Czy jurorski fotel w planowanym show również trafi do słynnego choreografa?

Telewizja Polska nie wydała jeszcze oświadczenia na ten temat. 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.