you can dance wraca do tv
Fot. Elżbieta Socharska, East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Taneczne show „You Can Dance” wraca na antenę... jednak nie będzie emitowany w telewizji TVN

Co jeszcze się zmieni?

Aleksandra Andrzejak 30 marca 2021 13:57
you can dance wraca do tv
Fot. Elżbieta Socharska, East News

You Can Dance miłośnicy tańca mogli przez lata oglądać na antenie TVN. Taneczne show powraca, jednak kolejna edycja zostanie wyemitowana w TVP.

You Can Dance teraz w TVP

You Can Dance było emitowane w telewizji TVN od 5 września 2007 roku do 6 czerwca 2012 roku, a także od 2 marca 2015 do 18 maja 2016 roku. Jak donosi portal Wirtualne Media teraz taneczne show powróci do telewizji, jednak widzowie będą mogli je oglądać w jesiennej ramówce TVP.

Licencjodawcą amerykańskiego formatu So You Think You Can Dance oraz producentem programu jest firma Endemol Shine Polska. Castingi do nowej edycji właśnie ruszyły. „Wraca legendarny program So You Think You Can Dance! Szukamy talentów i chcemy rozwinąć potencjał każdego tancerza!  Jeśli chcesz wziąć udział w tej przygodzie czekamy na Twoje zgłoszenie! Więcej info poniżej” - napisano na profilu na Facebooku Endemol Shine Polska.

Wraca legendarny program So You Think You Can Dance!🔥 Szukamy talentów i chcemy rozwinąć potencjał każdego tancerza! 💃🕺...

Opublikowany przez Endemol Shine Polska Wtorek, 16 marca 2021

Ida Nowakowska i Agustin Egurrola ponownie w You Can Dance?

Ida Nowakowska rozpoczęła swoją karierę właśnie dzięki udziałowi w You Can Dance. Aktualnie jest jedną z największych gwiazd TVP. Prowadzi między innymi Pytanie na Śniadanie oraz zasiada w fotelu jurora w programie Dance, dance, dance. Czy dostanie angaż również w So You Think You Can Dance?

you can dance powraca
Fot. VIPHOTO/East News

Finał 7. edycji programu You Can Dance, Michał Piróg, Maciej Gleba, Ida Nowakowska, Agustin Egurrola, 2016

Agustin Egurrola przez lata był jurorem w programie You Can Dance. Niedawno przeniósł się do TVP, aby dołączyć do grona jurorów Dance Dance Dance. Czy jurorski fotel w planowanym show również trafi do słynnego choreografa?

Telewizja Polska nie wydała jeszcze oświadczenia na ten temat. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…