Tamara Arciuch, VIVA! sierpień 2014
Fot. @MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Tamara Arciuch pokazała córeczkę. Nadia rośnie jak na drożdżach! 

„Cztery lata czystej miłości”

Olga Figaszewska 23 listopada 2020 20:08
Tamara Arciuch, VIVA! sierpień 2014
Fot. @MARCIN KEMPSKI/I LIKE PHOTO

Tamara Arciuch podzieliła się z fanami wyjątkowymi zdjęciami ze swoją córeczką. Mała Nadia skończyła cztery latka. Archiwalne fotografie zachwyciły internautów. Do kogo podobna jest córeczka gwiazdy?  

Tamara Arciuch pokazała urocze zdjęcia z córeczką

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski w 2016 roku powitali na świecie swoje drugie dziecko, córeczkę Nadię. Para stara się chronić życie prywatne swoich pociech i poświęca im jak najwięcej swojego czasu.  

Aktorka rzadko zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia dzieci. Ale najnowsza fotografia była prawdziwą niespodzianką dla wielbicieli Tamary Arciuch. Z okazji czwartych urodzin córeczki, gwiazda podzieliła się z fanami rozczulającymi zdjęciami z Nadią. Część z nich została wykonana niedługo po narodzinach dziewczynki. Na ostatniej fotografii widać, jak wyrosła!

Tamara Arciuch złożyła córeczce wyjątkowe życzenia. „Cztery lata czystej miłości. Bądź szczęśliwa nasza Mądra i Piękna Córeczko! #Nadia #Urodziny #Miłość #Córeczka”, napisała.

W komentarzach nie brakowało zachwytów i życzeń. 

„Wszystkiego najlepszego dla córeczki. Samych szczęśliwych chwil i stale obecnego uśmiechu na buzi”, ,,Zdjęcie matki z dzieckiem najpiękniejsze dużo zdrówka", „Wszystkiego cudownego, magicznego dla corci 😍❤️ zdrowia, radości i milionów powodów do uśmiechu każdego dnia”, ,,Zdrowia! Szczęścia! Pomyślności!", czytamy w komentarzach.

Również dołączamy się do życzeń!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?