Z dnia na dzień przeobraziła się w „królową ludzkich serc”

Gabriela Czernecka 13 stycznia 2022 16:43

W dniu swojej tragicznej śmierci księżna Diana miała zaledwie 36 lat... Osierociła dwóch ukochanych synów, a także zostawiła pogrążonych w żałobie fanów, którzy szczerze pokochali królową ludzkich serc. Jak Lady Di wyglądałaby dzisiaj? Internauci od lat zadają sobie to pytanie. W tym roku królowa ludzkich serc skończyłaby 61. lat. Do sieci trafiły zdjęcia stworzone przez ekspertów przy użyciu zaawansowanej technologii komputerowej, które pokazuję jak dziś mogłaby wyglądać księżna Diana.

Jak pulchna i nieśmiała przedszkolanka została księżną?

Z brzydkiego kaczątka niemal z dnia na dzień przeobraziła się w „królową ludzkich serc”. Jej droga naznaczona była wieloletnim romansem męża, bulimią i nieustanną walką z fotoreporterami. „Zawsze wiedziałam, że nie zostanę królową”, powiedziała księżna Diana w jednym z wywiadów. Niestety słowa księżnej okazały się prorocze. Mimo to została ulubienicą mediów i ludzi na całym świecie. W jej pogrzebie uczestniczyły wybitne postaci: Margaret Thatcher, George Michael, Karl Lagerfeld czy Steven Spielberg. Telewizyjnej transmisji uroczystości przyglądało się ponad dwa miliardy osób na całym świecie! 

Zobacz: Sensacyjne doniesienia zagranicznychmediów! Grób księżnej Diany jest pusty...?

Tak dziś wyglądałaby księżna Diana - rekonstrukcja

Niestety księżna Diana nie potrafiła poradzić sobie z życiem na świeczniku. Ciągła obecność mediów i brak wsparcia ze strony brytyjskiej rodziny królewskiej powoli ją wyniszczały. 31 sierpnia 1997 roku wraz z Dodim Al-Fayedem zginęła w tragicznym wypadku w Paryżu. Choć od jej śmierci minęło już prawie dwadzieścia pięć lat, media na całym świecie wciąż wspominają księżną. Do sieci trafiły nawet zdjęcia przedstawiające to, jak Lady Di mogłaby wyglądać dziś, gdyby żyła. Eksperci stworzyli je przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii komputerowej, którą stosuje się przy tworzeniu portretów osób zaginionych czy porwanych. Wzięto pod uwagę również pulę genów rodziny księżnej, jak i jej historię medyczną. Królowa ludzkich serc 1 lipca skończyłaby 61 lat...

Zobacz również: Wielka Brytania. Wiadomo, jak księżna Diana wyglądała tuż po tragicznym wypadku!

Zobaczcie w naszej galerii, jak dziś wyglądałaby księżna Diana!  

1/6
Diana, księżna Diana
Copyright @East News
1/6

Księżna Diana na zawsze pozostanie w pamięci ludzi na całym świecie.

2/6
księżna Diana, luty 1990 rok
Copyright @East News
2/6

Tak Diana wyglądała w wieku 29 lat. Zdjęcie zrobiono, gdy księżna była zaledwie 9 lat po ślubie. Już wtedy miała za sobą sporą przemianę - z pulchnej przedszkolanki zmieniła się w księżną.

 

Polecamy: „Robili jej zdjęcia, gdy ta jeszcze żyła!” Osobiste i wzruszające wyznania Williama i Harry'ego o śmierci księżej Diany 

oraz:  „Celowali aparatami w jej twarz. Nawet wtedy, gdy konała w samochodzie”. Jak wyglądały ostatnie godziny życia księżnej Diany?

 

3/6
Copyright @Pinterest
3/6

To zdjęcie zrobiono Dianie w 1993 roku. Przypomnijmy, że w tym roku ujawniono nieprzyzwoitą rozmowę telefoniczną Karola i Camilli, którą z czasem nazwano  „Camillagate”. Diana i Karol byli wówczas w separacji, a rozwód wręcz wisiał w powietrzu.

 

Polecamy: Księżna Diana planowała małżeństwo z Dodim Al-Fayedem tuż przed tragiczną śmiercią! Czy powodem była domniemana ciąża? 

4/6
Księżna Diana, Diana Spencer
Copyright @Getty Images
4/6

Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku w Paryżu. Miała wówczas 36 lat. Do sieci wyciekło niedawno zdjęcie przerobione przez jednego z grafików, który postanowił pokazać, jak Diana wyglądałaby przed ukończeniem 60 lat.

5/6
Księżna Diana, tak dziś wyglądałaby księżna Walii
Copyright @East News
5/6

Prawdopodobnie tak wyglądałaby dziś księżna Diana. 1 lipca tego roku świętowałaby 59 urodziny.

Polecamy: Syn miliardera, playboy i... kochanek Diany! Kim był Dodi Al-Fayed?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.