Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Tak będzie wyglądał poród dziecka Lary Gessler! Gwiazda zdradziła zaskakujące szczegóły

Ukochany restauratorki nie chce jednego!

Rafał Kowalski 28 września 2020 09:47
Lara Gessler, Viva! 10/2019
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

W każdej chwili na świat może przyjść pierwsze dziecko Lary Gessler i Piotra Szeląga. Para gotowa jest już do porodu, choć nie tak jak inne gwiazdy... Córka Magdy Gessler zdradziła, gdzie urodzi i w jakim stopniu przygotowała się do opieki nad maleństwem. Możecie być zaskoczeni…

Lara Gessler o porodzie, wyprawce i pokoiku dla dziecka

W czasach, gdy wiele gwiazd dba o swój ogromny komfort w czasie porodu wybierając najdroższe prywatne kliniki w Polsce, Lara Gessler wyjawiła fanom na Instagramie, że urodzi w zwykłym szpitalu. Podczas serii pytań od wielbicieli przyszła mama zdradziła też, że zachowała zdrowy rozsądek także jeśli chodzi o inne aspekty przygotowania do macierzyństwa.

Okazuje się, że córka Magdy Gessler nie zakupiła wielu przydatnych i mniej przydatnych rzeczy do opieki nad noworodkiem. Gdy inne sławne osoby prześcigają się w pokazywaniu gadżetów, które mają dla swoich maleństw, ukochana Piotra Szeląga wyjawiła, że niczego nie wybrała w sklepie na zapas. Zrobiła tak głównie ze względu na narzeczonego, który nie jest zwolennikiem tak dużych zakupów. „Tak jak mówi mój Piotr: dziecku jest potrzebna paczka pampersów i coś do wytarcia. I mama obok. Więc to na początek wystarczy. A potrzeby będą rozwijać się razem z dzieckiem. Na pewno nie jesteśmy z tych, którzy nagromadzą gadżetów, żeby potem ich nie używać. To z pewnością nie jest nasz styl”, napisała Lara Gessler na InstaStories.

Jeśli jednak chodzi o poród, to wszystko jest już gotowe. „Torba spakowana, pokoik nie do końca gotowy. Jesteśmy z tych, którzy podchodzą minimalistycznie do tematu”, czytamy na Instagramie restauratorki.

Życzymy, by ten długo oczekiwany dzień był spełnieniem marzeń! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie ma jak u mamy 🥰☔️Po takim deszczowym i dziwnym poniedziałku, jedyne, co mogło uratować sytuacje, to pyszna kolacja, w takim gronie. Mama przeszła samą siebie🥕🍏🍽Zjedliśmy przywiezionego przez Nią z Norwegii ekologicznego łososia. Potem był wspaniały krem z soczewicy - przypominający hiszpańskie lentejas - z pieczoną antonówką, faszerowaną rodzynkami i parmezanem. A na deser naleśniki z powidłami i kwaśną śmietaną♥️ Na koniec mogliśmy się już tylko toczyć🙈🤷🏼‍♀️🦦😂 To chyba normalna sprawa, jak się wpada raz, na jakiś czas do domu rodzinnego😂 #kolacja #niemajakumamy #rodzina #familytime #love #dom #babyontheway #mumtobe2020 @magdagessler_official @piotr.szelag @tadeusz_muller

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.