Młodość rządzi się swoimi prawami?

Monika Katarzyna Krupska 26 maja 2018 18:25

Te zdjęcia zdecydowanie przejdą do historii, choć rodzina królewska wolałaby, aby o nich szybko zapomniano. Fotograf Max Butterworth na swoich profilach w sieci opublikował zdjęcia z dawnych lat. Fotografie przedstawiają bawiących się Brytyjczyków. Jest to cykl o nocnym życiu z lat 2005-2008. Co jeszcze warto dodać, Butterworth słynie z robienia zdjęć gwiazdom! Zdjęcia, które pokazał światu nie są zatem przypadkowe, a przedstawiają bawiących się... księżną Kate, księcia Williama i księcia Harry'ego!

Odkryte ramiona, różowe policzki 

Dziś idealni, dawniej ciężko było im przestrzegać etykiety. Na zdjęciach Maxa Butterworth'a widzimy „siedzącą” Kate i Williama w samochodzie i wychodzącego z kluby Harry'ego. Rodzina Królewska bawiła się w słynnym klubie gwiazd Mahiki w Londynie. Kate nie miała zakrytych ramion, kusiła głębokim dekoltem i wyglądała, jakby miała już wszystkiego dość”! Patrząc na księcia Williama widzimy, że on również chce, jak najszybciej znaleźć się w Pałacu, a Harry niczym się nie przejmuje. 

Czarno-białe zdjęcia Butterwortha są kolejnymi fotografiami przedstawiających bawiących się Williama, Kate i Harry'ego. Jak myślicie, jak zareagowali, gdy to zobaczyli?  

1/3
książę William
Copyright @Facebook/max butterworth
1/3

Fotograf gwiazd pokazał zdjęcia po kilkunastu latach 

2/3
księżna Kate
Copyright @
2/3

Kate, Harry i William wyglądają na nich, jakby bardzo dobrze się bawili 

3/3
książę Harry
Copyright @
3/3

Rodzina Królewska wolałaby, aby fotografie nigdy nie ujrzały światła dziennego 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.