Młodość rządzi się swoimi prawami?

Monika Katarzyna Krupska 26 maja 2018 18:25

Te zdjęcia zdecydowanie przejdą do historii, choć rodzina królewska wolałaby, aby o nich szybko zapomniano. Fotograf Max Butterworth na swoich profilach w sieci opublikował zdjęcia z dawnych lat. Fotografie przedstawiają bawiących się Brytyjczyków. Jest to cykl o nocnym życiu z lat 2005-2008. Co jeszcze warto dodać, Butterworth słynie z robienia zdjęć gwiazdom! Zdjęcia, które pokazał światu nie są zatem przypadkowe, a przedstawiają bawiących się... księżną Kate, księcia Williama i księcia Harry'ego!

Odkryte ramiona, różowe policzki 

Dziś idealni, dawniej ciężko było im przestrzegać etykiety. Na zdjęciach Maxa Butterworth'a widzimy „siedzącą” Kate i Williama w samochodzie i wychodzącego z kluby Harry'ego. Rodzina Królewska bawiła się w słynnym klubie gwiazd Mahiki w Londynie. Kate nie miała zakrytych ramion, kusiła głębokim dekoltem i wyglądała, jakby miała już wszystkiego dość”! Patrząc na księcia Williama widzimy, że on również chce, jak najszybciej znaleźć się w Pałacu, a Harry niczym się nie przejmuje. 

Czarno-białe zdjęcia Butterwortha są kolejnymi fotografiami przedstawiających bawiących się Williama, Kate i Harry'ego. Jak myślicie, jak zareagowali, gdy to zobaczyli?  

1/3
książę William
Copyright @Facebook/max butterworth
1/3

Fotograf gwiazd pokazał zdjęcia po kilkunastu latach 

2/3
księżna Kate
Copyright @
2/3

Kate, Harry i William wyglądają na nich, jakby bardzo dobrze się bawili 

3/3
książę Harry
Copyright @
3/3

Rodzina Królewska wolałaby, aby fotografie nigdy nie ujrzały światła dziennego 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.