KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate i książę William mają... tajną rezydencję! W tym miejscu rozwinął się ich związek

Właśnie tu chowają się przed światem

Ksenia Krasko 18 stycznia 2021 13:06

Księżna Kate i książę William oficjalnie posiadają dwie rezydencje – główną, czyli Pałac Kensington, i położoną na przedmieściach posiadłość Anmer Hall w Norfolk. Jak donoszą zachodnie media, para ma do dyspozycji jeszcze jedno miejsce do zamieszkania, o którym nigdy nie mówili. Trzeci dom Kate i Williama znajduje się w Balmoral, w pobliżu rezydencji księcia Karola i księżnej Camilli. Jak twierdzą znajomi pary, to w tej posiadłości rozwinęła się ich relacja miłosna.

Tajna rezydencja księżnej Kate i księcia Williama

Tajna rezydencja księżnej Kate i księcia Williama jest tak dobrze ukryta, że paparazzi nigdy nie udało się zrobić żadnych zdjęć. Wiadomo jednak, że dworek Tam-na-Ghar to przestronny i przytulny dom z trzema sypialniami. Posiadłość w Balmoral należy do Williama, i jest prezentem od Królowej Matki – podarowała mu ją tuż przed swoją śmiercią w 2002 roku.

Kate i William często zatrzymywali się w tym miejscu, kiedy jeszcze studiowali na University of St Andrews. Osoby z bliskiego otoczenia pary zdradziły podczas rozmowy z magazynem Hello!, że właśnie w tym domu rozwinął się związek przyszłych małżonków – podobno przeżyli tu najpiękniejsze chwile we dwoje. Teraz często powracają z dziećmi, jak w 2019 roku na rodzinne wakacje.

Książę William, księżna Kate, George, Charlotte, Louis, Londyn 2020 rok

Książę William, księżna Kate, George, Charlotte, Louis

Posiadłość Kate i Williama w Norfolk

Ze względu na obostrzenia związane z pandemią Covid-19, Kate i William obecnie izolują się w posiadłości Anmer Hall w Norfolk – para otrzymała ten XVIII-wieczny dom w prezencie ślubnym od królowej Elżbiety II. Spędzają mnóstwo czasu z dziećmi, a także zajmują się codziennymi sprawami, jak porządki w ogrodzie.

Kate i William nie zapominają jednak o obowiązkach, dlatego często uczestniczą w różnych spotkaniach, organizowanych online. Ostatnio połączyli się z ekspertami z jednego ze szpitali, z którymi porozmawiali o wpływie pandemii na zdrowie psychiczne osób walczących z wirusem na pierwszej linii frontu, oraz o miejscach, do których należy zwrócić się po ewentualne wsparcie.

Pomimo poważnego tematu rozmowy, fani małżeństwa zwrócili uwagę na wnętrza posiadłości, widoczne za plecami małżonków. Jak widać, neutralne barwy, poduszki w kwiaty, rośliny domowe i rodzinne zdjęcia to główne elementy w salonie Kate i Williama w Norfolk. W naszym wideo dowiecie się, czy Pałac Kensington wygląda podobnie. 

Książę William, księżna Kate, rozmowa z Homerton University Hospital, 13.01.2021

Książę William, księżna Kate, rozmowa z Homerton University Hospital, 13.01.2021
Fot. SCREEN YOUTUBE

Książę William, księżna Kate, rozmowa z Homerton University Hospital, 13.01.2021

Książę William, księżna Kate, rozmowa z Homerton University Hospital, 13.01.2021
Fot. Kensington Palace via Getty Images

Książę William, księżna Kate, Windsor, grudzień 2020
Fot. Max Mumby/Indigo - Pool/Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!