urodziny księcia Karola, książę Karol, księżna Kate, książę William, książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Znamy kulisy powstawania urodzinowej sesji księcia Karola!

Co tak rozbawiło członków brytyjskiej rodziny królewskiej?

Olga Figaszewska 22 listopada 2018 11:40
urodziny księcia Karola, książę Karol, księżna Kate, książę William, książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Siedemdziesiąte urodziny księcia Karola nie mogły przejść bez echa! Odbyła się uroczysta gala w pałacu Buckingham, na której bawili się rodzina i przyjaciele brytyjskiej rodziny królewskiej. Poruszona królowa wygłosiła niezwykłe przemówienie, a życzeniom i prezentom nie było końca! W dodatku na oficjalnym Instagramie Clarence House pojawiły się aż dwa portrety przyszłego następcy tronu z rodziną! Znamy kulisy powstawania tej sesji!

Urodzinowe fotografie księcia Karola

Z okazji urodzin Karola opublikowano dwa portrety księcia z najbliższymi. Uśmiechnięci członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej pozowali do fotografii w ogrodach Clarence House, siedzibie księcia Karola i księżnej Camilli. Zabrakło na nich jedynie królowej Elżbiety i księcia Filipa. Całe show kradną jednak najmłodsi. Karol wielokrotnie podkreślał, że ma słabość do swoich wnuków, co widać na najnowszych zdjęciach.

Obok tych portretów nie można przejść obojętnie. Widać, że uśmiech nie schodził z twarzy członków brytyjskiej rodziny królewskiej! Ale prawdziwe zaskoczenie przeżywamy spoglądając na kolejną fotografię. Niezwykłą spontaniczną radość i swobodne zachowanie zgromadzonych uchwycił fotograf, Chris Jackson. W takim wydaniu jeszcze nikt ich nie widział!

Us Weekly ujawnił kulisy powstawania tej sesji. Okazuje się, że za wszystkim stoi niania dzieci księcia Williama i księżnej Kate, Maria Borrallo. Jej zadaniem było skupienie na sobie uwagę wnucząt księcia. Robiła śmieszne miny, opowiadała żarty… Przy okazji udało jej się rozbawić całą rodzinę!  

 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.