Taco Hemingway
Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Taco Hemingway podczas koncertu wyznał miłość Idze Lis?!

Fani są zachwyceni

REDAKCJA VIVA! 29 września 2019 09:45
Taco Hemingway
Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Wspólny koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym, promujący płytę Pocztówka z WWA, Lato’19 został okrzyknięty jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń roku. Bilety wyprzedały się w rekordowym czasie. Bez wątpienia artyści zaserwowali swoich fanom prawdziwą ucztę! Taco Hemingway w pewnym momencie zdecydował się na osobiste wyznanie...

Taco Hemingway o Idze Lis

Muzyk w trakcie koncertu postanowił zwrócić się do swojej ukochanej dziewczyny. Taco Hemingway i Iga Lis tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu, ale zakochani nie chcą zdradzać żadnych szczegółów ze swojego życia prywatnego.  Dlatego wyznanie muzyka zaskoczyło fanów. 

„IGI, kochanie, gdziekolwiek jesteś - ledwo żyję, zaraz będę!", zaznaczył Taco Hemingway w przerwie między kolejnymi utworami.

Wszystko wskazuje na to, że zaraz po koncercie muzyk wyleciał do Wielkiej Brytanii, gdzie studiuje jego ukochana, by spędzić z nią trochę czasu. 

Sylwester gwiazd 2018/2019: Iga Lis i Taco Hemingway
Fot. Instagram @iga_lis

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

29.07 🎈

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

Kinga Rusin i Tomasz Lis mają za złe Taco Hemingwayowi, że ujawnił prawdę o związku z Igą Lis
Fot. Instagram @igalis

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.