Anna Lewandowska, Szymon Majewski, VIVA! sierpień 2015, VIVA! 2010
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Szymon Majewski zakpił z Anny Lewandowskiej! Co rozśmieszyło dziennikarza?

DW 12 maja 2017 13:45
Anna Lewandowska, Szymon Majewski, VIVA! sierpień 2015, VIVA! 2010
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Robert Wolański

Urlop macierzyński? To nie dla niej! Zaledwie kilka dni po porodzie żona Roberta Lewandowskiego powróciła do treningów, czym wywołała burzę w mediach. Nie wszystkim się to spodobało. Część internautów jest zdania, że Ania powinna jeszcze odpocząć. Podobny pogląd na ten temat ma również pewien dziennikarz.

Zobacz też: Anna Lewandowska powróciła do pracy!

Szymon Majewski o Annie Lewandowskiej

Szymon Majewski śledzi media społecznościowe, o czym świadczą wpisy, które publikuje na swoim Facebooku. Dziennikarz na co dzień, w charakterystyczny dla siebie sposób, komentuje najnowsze doniesienia ze świata show-biznesu. Tym razem dostało się Annie Lewandowskiej... Tylko za co?

Były prezenter TVN-u odniósł się do doniesień, które od pewnego czasu krążą w mediach na temat planowanej książki, na której łamach Anna Lewandowska będzie udzielać rad kobietom w ciąży.

Anna Lewandowska już wydała poradnik dla kobiet w ciąży!  Za wcześnie? Może... ja tam jeszcze bym ze trzy, cztery dni poczekał’’, napisał Majewski.

Myślicie, że Anna Lewandowska obrazi się na Szymona Majewskiego za te słowa?

Przeczytaj też: Anna i Robert Lewandowscy byli sobie przeznaczeni, teraz zostali rodzicami! EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.