Anna Lewandowska, Szymon Majewski, VIVA! sierpień 2015, VIVA! 2010
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Szymon Majewski zakpił z Anny Lewandowskiej! Co rozśmieszyło dziennikarza?

DW 12 maja 2017 13:45
Anna Lewandowska, Szymon Majewski, VIVA! sierpień 2015, VIVA! 2010
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Robert Wolański

Urlop macierzyński? To nie dla niej! Zaledwie kilka dni po porodzie żona Roberta Lewandowskiego powróciła do treningów, czym wywołała burzę w mediach. Nie wszystkim się to spodobało. Część internautów jest zdania, że Ania powinna jeszcze odpocząć. Podobny pogląd na ten temat ma również pewien dziennikarz.

Zobacz też: Anna Lewandowska powróciła do pracy!

Szymon Majewski o Annie Lewandowskiej

Szymon Majewski śledzi media społecznościowe, o czym świadczą wpisy, które publikuje na swoim Facebooku. Dziennikarz na co dzień, w charakterystyczny dla siebie sposób, komentuje najnowsze doniesienia ze świata show-biznesu. Tym razem dostało się Annie Lewandowskiej... Tylko za co?

Były prezenter TVN-u odniósł się do doniesień, które od pewnego czasu krążą w mediach na temat planowanej książki, na której łamach Anna Lewandowska będzie udzielać rad kobietom w ciąży.

Anna Lewandowska już wydała poradnik dla kobiet w ciąży!  Za wcześnie? Może... ja tam jeszcze bym ze trzy, cztery dni poczekał’’, napisał Majewski.

Myślicie, że Anna Lewandowska obrazi się na Szymona Majewskiego za te słowa?

Przeczytaj też: Anna i Robert Lewandowscy byli sobie przeznaczeni, teraz zostali rodzicami! EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.