Anna Lewandowska, Szymon Majewski, VIVA! sierpień 2015, VIVA! 2010
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Szymon Majewski zakpił z Anny Lewandowskiej! Co rozśmieszyło dziennikarza?

DW 12 maja 2017 13:45
Anna Lewandowska, Szymon Majewski, VIVA! sierpień 2015, VIVA! 2010
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Robert Wolański

Urlop macierzyński? To nie dla niej! Zaledwie kilka dni po porodzie żona Roberta Lewandowskiego powróciła do treningów, czym wywołała burzę w mediach. Nie wszystkim się to spodobało. Część internautów jest zdania, że Ania powinna jeszcze odpocząć. Podobny pogląd na ten temat ma również pewien dziennikarz.

Zobacz też: Anna Lewandowska powróciła do pracy!

Szymon Majewski o Annie Lewandowskiej

Szymon Majewski śledzi media społecznościowe, o czym świadczą wpisy, które publikuje na swoim Facebooku. Dziennikarz na co dzień, w charakterystyczny dla siebie sposób, komentuje najnowsze doniesienia ze świata show-biznesu. Tym razem dostało się Annie Lewandowskiej... Tylko za co?

Były prezenter TVN-u odniósł się do doniesień, które od pewnego czasu krążą w mediach na temat planowanej książki, na której łamach Anna Lewandowska będzie udzielać rad kobietom w ciąży.

Anna Lewandowska już wydała poradnik dla kobiet w ciąży!  Za wcześnie? Może... ja tam jeszcze bym ze trzy, cztery dni poczekał’’, napisał Majewski.

Myślicie, że Anna Lewandowska obrazi się na Szymona Majewskiego za te słowa?

Przeczytaj też: Anna i Robert Lewandowscy byli sobie przeznaczeni, teraz zostali rodzicami! EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.