Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Oliwia Bieniuk pojawi się na parkiecie Tańca z Gwiazdami razem z bratem! 

Jak Szymon Bieniuk poradzi sobie w tanecznym show?

Olga Figaszewska 24 września 2021 08:45
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Oliwia Bieniuk w najnowszym odcinku Tańca z Gwiazdami pojawi się na parkiecie show razem z bratem. Szymon Bieniuk będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności i ćwiczy już pod okiem Michała Bartkiewicza. W sieci pojawiło się pierwsze nagranie z próby! Jak brat Oliwii Bieniuk radzi sobie z tańcem?

Oliwia Bieniuk zatańczy z bratem na parkiecie Tańca z Gwiazdami

Córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka spełnia swoje marzenia. Oliwia wkroczyła do show-biznesu. Spełnia się w roli modelki, ma na swoim koncie udział w kampaniach i marzy o tym, by w przyszłości związać się z aktorstwem. Jest zdeterminowana, odważna i utalentowana. Najważniejsze, że ma przy sobie najbliższych, którzy wspierają ją w pogodni za marzeniami.

Od niedawna możemy podziwiać się ją parkiecie Tańca z Gwiazdami. Oliwia Bieniuk coraz lepiej radzi sobie z kolejnymi choreografiami, stylami tańca i cieszy się sympatią widzów. Już za kilka dni zobaczymy ją w nowej odsłonie. Oprócz solowego występu, 18-latka wystąpi na parkiecie z bratem! Szymon Bieniuk ma już za sobą pierwsze próby. 

„Taneczne trio zapowiada rozrywkę na najwyższym poziomie 😄 Do pary #Miwia dołączył młodszy brat @oliwia.bieniuk - @bieniuk_szymon 💥 Rodzeństwo petarda🔥😱”, napisano na Instagramie Tańca z Gwiazdami.

Sam Szymon jest zachwycony nowym doświadczeniem. „Czuję się bardzo dobrze, jestem zadowolony z treningu z Michałem, jest dużo śmiechu, mało pracy niestety. Bardzo ciężko pracujemy, ale bardzo podoba mi się atmosfera!”, mówił. 

Fani programu są zachwyceni tą informacją. W komentarzach nie szczędzą rodzeństwu komplementów i trzymają kciuki za występ rodzeństwa. Niektórzy zauważają, że Szymon jest bardzo podobny do mamy.

„Świetne i zdolne dzieciaki 😍”, „Brat do mamy podobny bardzo”, „Super tańczycie”, „Fajni, pogodni... Macie pozytywną energię👏”, czytamy.

Zobacz także: Tak dziś wyglądają dzieci Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka! Ależ wyrośli

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Szymon Bieniuk o show-biznesie

Niedawno w rozmowie z Jastrząb Post syn Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej nie ukrywał, że chętnie wystąpiłby w tanecznym show. „Myślę, że na pewno rozważyłbym tę propozycję. Nie wiem, czy bym odmówił. Jest to kuszący smakołyk, chociaż wiążą się z tym konsekwencje i odpowiedzialność”, mówił 15-latek.

Na razie Szymon Bieniuk skupia się na nauce i ma już konkretną wizję swojej przyszłości.  „Stawiam na naukę przedmiotów humanistycznych. Chciałbym iść w kierunku studiów prawniczych. Lecz gdyby pojawiła się jakaś wielka okazja w show-biznesie, to nie wiem, czy bym odmówił”, dodawał w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Już w poniedziałek zobaczymy Szymona Bieniuka na parkiecie Tańca z Gwiazdami! Trzymamy mocno kciuki!  

Zobacz teżTaniec z Gwiazdami: Oliwia Bieniuk w tej stylizacji wyglądała jak Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna Przybylska, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.