Książę Harry złapał księżną Meghan za pupę, wsiadając do samolotu, gdy opuszczali Australię
Fot. Media-Mode / SplashNews.com/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Szokująca rada księżnej Diany dla księcia Harry'ego wyciekła do mediów. Chodzi o Meghan!

Powinien jej wysłuchać?

Gabriela Czernecka 18 marca 2019 13:51
Książę Harry złapał księżną Meghan za pupę, wsiadając do samolotu, gdy opuszczali Australię
Fot. Media-Mode / SplashNews.com/East News

Ciąża księżnej Meghan to z pewnością jeden z najgłośniejszych tematów dotyczących brytyjskiej rodziny królewskiej w ostatnich miesiącach. Odkąd książę Harry wraz z małżonką ogłosili, że spodziewają się dziecka, spekulacjom na temat płci, imienia, a nawet koloru skóry czy włosów, nie ma końca. Pojawiają się kolejne plotki i kolejne niepotwierdzone informacje. Tym razem do mediów dotarła następna szokująca wiadomość. Chodzi o medium, z którego usług często korzystała księżna Diana. Według obdarzonej zdolnościami kobiety, książę Harry... powinien rozwieść się z żoną. Dlaczego?

Medium o związku Harry'ego i Meghan

Księżna Diana nigdy nie ukrywała, że przy każdej ważnej sytuacji lub życiowej decyzji, korzystała z usług wróżki lub medium. Nawet w książce poświęconej księżnej jedna z doradczyń wywróżyła jej wypadek i błagała, by nie wybierała się do Francji.

Niedawno jedna z byłych medium, która często doradzała królowej ludzkich serc, wywołała niemałe zamieszanie w brytyjskiej prasie. Na jaw wyszło właśnie, że kobieta jeszcze przed ślubem otwarcie odradzała Harry'emu jakiekolwiek kontakty z Meghan. Jej zdaniem odseparowanie ich jest kluczowe dla przyszłości księcia szczególnie jeśli ten chce kiedykolwiek jeszcze naprawić swoje relacje z bratem. 

Wygląda na to, że pojawienie się Meghan na królewskim dworze wciąż przez wielu nie jest akceptowane. zdaniem medium, słowa, które mu przekazała miały być przesłaniem od...samej Diany! Nam jakoś ciężko w to uwierzyć.. A Wy, co o tym myślicie?  

księżna Meghan, księżna Diana, Meghan i Diana
Fot. East News/Getty Images

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.