Małgorzata Socha na spotkaniu z Gianvito Rossi w butiku Moliera 2
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Jeden z najsłynniejszych szewców Gianvito Rossi przyjechał do Polski! Gwiazdy kochają jego buty. Wiemy, dlaczego!

Barbara Łubko 7 października 2017 17:00
Małgorzata Socha na spotkaniu z Gianvito Rossi w butiku Moliera 2
Fot. materiały prasowe

Jego szpilki uwielbiają gwiazdy! Buty projektu Gianvito Rossi noszą m.in. Kim Kardashian, Emily Ratajkowski, Gigi Hadid czy Beyoncé!  Za co je kochają? Rossi stawia na seksowny, ale minimalistyczny, ponadczasowy design. Nie bez znaczenia jest też komfort - szpilki Gianvito Rossi mają opinie superwygodnych! Nic więc dziwnego, że gwiazdy tak chętnie je wybierają!


Gianvito Rossi w Polsce


Jak się okazuje także polskie celebrytki noszą szpilki projektu charyzmatycznego Włocha. Z okazji 10-lecia marki, jej twórca Gianvito Rossi odwiedził warszawski butik Moliera 2, w którym dostępne są jego buty. Słynny szewc podpisywał swoje projekty - była to też świetna okazja do porozmawiania z klientkami - zarówno tymi z pierwszych stron gazet, jak i zupełnie anonimowymi fankami marki Gianvito Rossi. 

Małgorzata Socha, Ewa Chodakowska, Magdalena Boczarska na spotkaniu z Gianvito Rossi w butiku Moliera 2
Fot. materiały prasowe

Małgorzata Socha, Ewa Chodakowska, Magdalena Boczarska na spotkaniu z Gianvito Rossi w butiku Moliera 2

 

Fenomen butów Gianvito Rossi
 

Gianvito Rossi projektowanie obuwia ma we krwi - jego ojciec to słynny włoski szewc Sergio Rossi. Doświadczenie zdobyte w pracy dla firmy ojca Gianvito przeniósł na swoją autorską markę. Pod własnym nazwiskiem zaczął projektować 10 lat temu. Od początku chciał, żeby jego buty nie ulegały zmieniającym się trendom - w swoich projektach zdobienia ograniczył do minimum, skupił się na tym, żeby buty jak najlepiej podkreślały kobiece piękno.

Jednymi z najpopularniejszych modeli marki są: sandałki z cienkich paseczków (model Portofino), szpilki ze wstawkami z pleksi (model Plexi) i klasyczne, pięknie wyprofilowane szpilki (model Gianvito). 


GianvitoRossi.com
Fot. GianvitoRossi.com

Od lewej: model Portofino, Gianvito, Plexi


Zobacz także: Księżna Kate podczas wizyty w Warszawie wybrała szpilki Gianvito Rossi. Na który model postawiła?


Przyjazd projektantka był doskonałą okazją do przeprowadzenia z nim wywiadu. Z Gianvito Rossi rozmawiałam przed jego spotkaniem z gwiazdami i klientkami. Pełen pasji projektant jest perfekcjonistą, a jego buty dopracowane są w każdym calu. Podczas rozmowy zdradził mi, dla jakich kobiet projektuje i jak wygląda proces tworzenia każdej pary butów. Wywiad będziecie mogli przeczytać już niedługo w magazynie „VIVA!”.

 

 

Zobacz także: RAPORT z WYBIEGÓW: Najmodniejsze akcesoria na sezon jesień/zima 2017/18. Oto 7 hitów!
 

Gianvito Rossi w butiku Moliera 2
Fot. materiały prasowe

Szpilki Gianvito Rossi z kolekcji na sezon jesień/zima 2017/18

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.