O TYM SIĘ MÓWI

Magda Gessler zachwyciła szczupłą sylwetką! Na czym polega jej dieta?

Gwiazda zaskoczyła zmianą stylu

Sabina Zięba 19 sierpnia 2019 09:00
Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni, że jedna z największych gwiazd TVN, Magda Gessler, od lat wygląda tak samo i nie zmienia swojego wizerunku. Tym bardziej dziwi jej zdjęcie z wakacji, na którym pokazała więcej ciała oraz swoją metamorfozę! Skąd te zmiany?

Dieta Magdy Gessler

Magda Gessler zbiera siły i przebywa obecnie na wakacjach. Najpierw wybrała się w podróż do Meksyku, a teraz jest w Toronto, gdzie mieszka jej ukochany, Waldemar Kozerawski.

Niezależnie jednak od panującej pogody, czy miejsca pobytu, gwiazda Kuchennych rewolucji przyzwyczaiła nas do stałych stylizacji. Zawsze stawiała na kolorowe, powłóczyste tuniki, kardigany i chusty, nad którymi górowała burza blond loków. Teraz po raz pierwszy pokazała się w innym wydaniu!

Na jej Instagramie pojawiła się fotografia, na której widzimy Gessler w ołówkowej spódnicy o długości do kolan, białej bluzce i butach na delikatnym obcasie. I trzeba przyznać, że wygląda niesamowicie! Sama napisała: „Tak się mam po pomidorach i miłości. Zawsze wam mówię, że dobra energia czyni cuda i nie ma czym jej zastąpić”.

Wcześniej opublikowała też zdjęcie warzyw, zdradzając, co obejmuje jej obecna dieta i dodała: „Moja dieta na ten tydzień plus oliwa z oliwek. Fajnie. Mamy najlepsze pomidory na świecie. Te są z hity... Tam, gdzie ludzie mieszkają w grotach”.

Fani są zachwyceni nowym wcieleniem Magdy Gessler i piszą m. in. „Klasyczna elegancja!”, „Jaka chudziutka... Ślicznie!” czy „Mega cudnie Pani wygląda!”. Również tak uważacie?  

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.