Donald Trump, Melania Trump, main topic
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Donald i Melania Trump w Warszawie. Poznajcie nieznane szczegóły tej wizyty

Damian Duda 4 lipca 2017 16:15
Donald Trump, Melania Trump, main topic
Fot. Getty Images

 

Już 5 lipca Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump wspólnie ze swoją małżonką Melanią przylecą do Polski. Gdzie będą mieszkali? Jakimi samochodami będą jeździć po ulicach Warszawy? Jaki jest cel ich wizyty? Na te i na inne pytania znamy odpowiedź! Poznajcie szczegóły wizyty państwa Trumpów w Polsce.

 

Większość szczegółów wizyty Donalda Trumpa jest tajnych. Jednak nie jest to pierwsza wizyta Prezydenta Stanów Zjednoczonych w Polsce — stąd wiadomo, jak będą wyglądać poszczególne etapy pobytu Trumpa.

 

Przeczytaj też: Donald Trump przyleci do Polski. Znamy dokładny plan wizyty

Air Force One

Wylądują dwa samoloty. Na pokładzie pierwszego zostaną przewiezione limuzyny, którymi będzie poruszał się Donald Trump, oraz przylecą nimi agenci Secret Service, czyli osobista ochrona Prezydenta Stanów Zjednoczonych.

 

Sam Donald i Melania Trumpowie przylecą do Warszawy na pokładzie drugiego samolotu. Mowa o legendarnym Air Force One, czyli Boeingu 747. Mimo że kryptonim Air Force One’’ nadawany jest każdemu samolotowi, na którego pokładzie podróżuje Prezydent Stanów Zjednoczonych, wspomniany model Boeinga jest wyjątkowy. Znajduje się w nim sala konferencyjna oraz namiastka Gabinetu Owalnego.

 

Boeing 747, Air Force One
Fot. Getty Images

Apartament Donald Trumpa w Polsce

Podobnie jak jego poprzednicy, Donald i Melania Trumpowie zamieszkają w 150-metrowym dwupoziomowym apartamencie, który zlokalizowany jest na 40. piętrze Hotelu Marriot. Na dolnym poziomie znajduje się kuchnia oraz jadalnia, a na górze dwie sypialnie z pięknym widokiem na Warszawę.

 

Hotel Hilton w Warszawie
Fot. Materiały Prasowe

Cadillac One

Kuloodporne szyby, pancerne drzwi — to tylko niektóre czynniki, które wpływają na bezpieczeństwo Donalda Trumpa. To wszystko posiada Bestia’’, czyli Cadillac One, samochód, którym będzie poruszać się Prezydent Stanów Zjednoczonych.

 

Cadillac One
Fot. East News

 

Zobacz też: Prezydent USA Donald Trump obchodzi dzisiaj 71. urodziny. EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.