O TYM SIĘ MÓWI

Mimo zdrady chciała, by był z nią podczas porodu. Khloe Kardashian urodziła!

Poznaj szczegóły porodu celebrytki

Gabriela Czernecka 13 kwietnia 2018 15:00

Pierwsze dziecko Khloe Kardashian przyszło na świat wczorajszego wieczoru, 12 kwietnia 2018 roku. Niestety ze względu na stres, jaki spowodowały informacje o zdradach partnera, Khloe urodziła przed terminem. Celebrytka na szczęście czuje się dobrze. Teraz do publicznej wiadomości podano więcej szczegółów na temat porodu Kardashianki. Jeden z nich mocno zaskakuje!

Khloe Kardashian urodziła. Stres wywołał przedwczesne skurcze

Khloe Kardashian urodziła dziewczynkę - taką informację podał jako pierwszy wczorajszego wieczoru serwisu TMZ. Zaledwie chwilę później tę informację potwierdziła siostra gwiazdy, Kylie Jenner, która również przed kilkoma tygodniami po raz pierwszy została mamą. Podobno już od kilku dni Khloe nie czuła się najlepiej i wiele osób przeczuwało, że lada dzień na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Nie mylili się.

Już wczorajszego poranka pojawiły się informacje, że Khloe ma przedwczesne skurcze porodowe. Termin porodu Khloe Kardashian miała wyznaczony na koniec kwietnia, ale w przypadku tak trudnej sytuacji, w jakiej się znalazła, wszystko było możliwe.

Wszystko za sprawą burzy w internecie, jaką wywołały nagrania partnera Khloe Kardashian obściskującego się z nieznaną kobietą w klubie. Według informacji serwisu nagrania pochodzą z 2017 roku, ale dopiero teraz trafiły do publicznej wiadomości. Niestety te informacje  dotarły także do ciężarnej Khloe. Stres, jakiego celebrytka doświadczyła sprawił, że dostała przedwczesnych skurczy porodowych.

Szczegóły porodu Khloe Kardashian

Faktycznie, wczorajszego wieczoru zagraniczne serwisy podały, że Khloe Kardashian urodziła! Na szczęście młoda mama czuje się dobrze, ale jak na razie wraz z maleństwem pozostanie pod opieką lekarzy. Teraz do mediów podane zostały nowe informacje o porodzie celebrytki. Wsparcia w tym trudnym okresie udzielały jej siostry - Kim i Kourtney - oraz mama, Kris Jenner.

Khloe urodziła swoje pierwsze dziecko w jednej z klinik w Cleveland. Co ciekawe, w tym szczególnym czasie towarzyszył jej także… Tristan Thompson, partner gwiazdy. Podobno celebrytce bardzo zależało, by mimo medialnej nagonki na koszykarza i skandalu z jego udziałem, ten pojawił się przy narodzinach pierwszej córki.

Przypomnijmy, że w 2016 roku mężczyzna został ojcem chłopca, z mamą którego rozstał się jeszcze zanim dziecko przyszło na świat. Właśnie wtedy zaczął spotykać się z Khloe. To nie pierwszy raz, kiedy Tristan zdradził swoją partnerkę, gdy ta była w ciąży. Wygląda na to, że historia lubi się powtarzać... 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.