Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcie synów. Jeden z nich przypomina... księcia!

Zauważyliście podobieństwo?

Ksenia Krasko 24 marca 2020 21:45
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Ze względu na pandemię koronawirusa w Polsce, Małgorzata Rozenek-Majdan i jej najbliżsi zaszyli się na czas kwarantanny w przepięknym domu na Mazurach. Jednak Perfekcyjna Pani Domu nie zapomina o swoich fanach i codziennie dzieli się z nimi nowymi zdjęciami. Te ostatnie wywołały poruszenie w sieci, a obserwatorzy zwracają uwagę, że młodszy syn gwiazdy przypomina im kogoś z brytyjskiej rodziny królewskiej...

Synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan zdjęcia

Przyszła mama odpoczywa w rodzinnym gronie, ale wciąż jest aktywna na swoim Instagramie. Nie tylko apeluje do fanów o pozostanie w domach, zgodnie z zaleceniem lekarzy i rządu, ale również zamieszcza urocze fotografie całej rodziny.

„Moje skarby 💕 a już niedługo dołączy trzeci łobuz 💕 zaczynamy odliczanie”, skomentowała jeden z ostatnich postów, zamieszczając zdjęcie synków, Tadzia i Stasia. Zdradziła też, jakie mają charaktery.

„U mnie to jest tak, że pierwszy jest spokojny, wyważony, bardzo cierpliwy i serdeczny, a drugi to przekochany, pełen energii łobuz, który ciągle szuka sposobu, żeby coś zbroić”, odpowiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan na jedno z pytań fanki. „Trzeci, mam nadzieję, odziedziczy charakter po tacie”, dodała.

Nie tylko efektowna sesja chłopców zwróciła uwagę fanów. „Ale przystojniacy”, piszą internauci. Inni dodają: „Młodszy na drugim zdjęciu wygląda jak książę George!” – i trudno się z tym nie zgodzić! Też zauważyliście podobieństwo? 

Księżniczka Charlotte i książę George

książę George i księżniczka Charlotte, oficjalne zdjęcia brytyjskiej rodziny królewskiej
Fot. Instagram @kensingtonroyal

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!