Tina Turner
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Nie żyje syn Tiny Turner! Policja podejrzewa, że popełnił samobójstwo

Craig Raymond miał 59 lat

Konrad Szczęsny 4 lipca 2018 08:04
Tina Turner
Fot. East News

Jak podają zagraniczne media, 59-letni Craig Raymond, syn Tiny Turner, nie żyje. Wczoraj, trzeciego lipca, znaleziono jego ciało z widoczną raną postrzałową, którą według wstępnych ustaleń sam sobie zadał. Póki co nie zostało to jednak oficjalnie potwierdzone przez policję, która bada sprawę.

Nie żyje Craig Raymond, syn Tiny Turner

Mężczyzna, zawodowo zajmujący się nieruchomościami, był owocem związku Tiny Turner i Raymonda Hilla, saksofonisty grupy Kings of Rhythm i jednocześnie najstarszym dzieckiem gwiazdy, która urodziła go, gdy miała 18 lat. Po rozstaniu z ojcem Craiga Raymonda artystka wzięła ślub z Ikem Turnerem i urodziła drugiego syna, Ronalda Renelle'a Turnera, który również zajmuje się muzyką. Co więcej, adoptowała także synów męża z poprzedniego związku, Michaela i Ikea Juniora, jednak jej relacje z nimi są skomplikowane z powodu oskarżeń o popełnienie przez Tinę Turner licznych błędów wychowawczych.

W autobiografii artystka przyznała także, że w 1968 roku ponownie zaszła w ciążę z Ikem, jednak zdecydowała się ją usunąć, gdy dowiedziała, że jedna z chórzystek, które wspomagały małżeństwo wokalnie na scenie, także spodziewa się dziecka jej męża  

Nie żyje syn Tiny Turner, Craig Raymond Turner. Popełnił samobójstwo
Fot. Facebook @Craig Turner

Nie żyje syn Tiny Turner, Craig Raymond Turner. Popełnił samobójstwo
Fot. Facebook @Craig Turner

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.