O TYM SIĘ MÓWI

Czy Natalia Kukulska pogodzi się z tą bolesną rozłąką?!

Jan Dąbrówka rozpoczyna dorosłe życie!

Olga Figaszewska 5 kwietnia 2018 19:00

Dla Natalii Kukulskiej rodzina jest najważniejsza. O swoich pociechach wypowiada się z czułością. Dlatego nadchodzące miesiące nie będą dla niej zbyt łaskawe. Natalia Kukulska przeżywa trudne chwile. Jej najstarsze dziecko wchodzi w dorosłe życie i już planuje swoją przyszłość. Matkę i syna Janka czeka długie rozstanie. Dokąd wyjedzie

Kim jest syn Natalii Kukulskiej? Jaś Dąbrówka idzie w ślady rodziców!

Dziś 18-letni Jan podąża muzyczną drogą swoich rodziców i dziadków. Natalia podkreśla, że jest niezwykle ambitny. „Pokochał muzykę całym sobą”, mówiła. Skończył szkołę podstawową w klasie fortepianu. Gra na ksylofonie, wibrafonie, perkusji i bębnach. Uczestniczy również w zajęciach Warsztatowej Akademii Musicalowej pod patronatem Teatru Roma. To właśnie tam uczęszczał na zajęcia z aktorstwa, tańca i emisji głosu.

Rok temu do Internetu trafiło nagranie pt. „Nie chcemy się bać”, w którym Jan Dąbrówka pokazał swój talent wokalny. Stawia pierwsze kroki w komponowaniu własnych utworów. „Obserwuję pasje i talenty Janka i Ani. Na razie idą w nasze ślady. Muzyka jest mu bardzo bliska i pochłania go w całości. Żyjąc w muzycznym domu, sam naturalnie zaczął się tym interesować”, mówiła Natalia Kukulska w rozmowie z Faktem.

Jan Dąbrówka za dwa miesiące zdaje egzamin dojrzałości. Wszystko wskazuje na to, że syn Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki doskonale wie, co chce robić w przyszłości. Jak podaje Życie na Gorąco, chłopak myśli o studiach muzycznych na Akademii Muzycznej w Warszawie, ale nie wyklucza przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych. Kilka miesięcy temu cała rodzina wyjechała do USA, przyjrzeć się ofertom poszczególnych uczelni. Jan zainteresował się przede wszystkim jedną szkołą w Los Angeles, a także zawrotnym tempem życia. Rodzice wspierają syna w spełnianiu marzeń. Niewykluczone, że już niedługo wkroczy do show-biznesu!

Jeszcze nie tak dawno wspólnie pozowali przed obiektywem VIVY!. Jak dziś wygląda Jan Dąbrówka? Sprawdź w naszej galerii! 

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!