Michał Wiśniewski o żonie Poli
Fot. VOYO BAKIEWICZ
O TYM JEST GŁOŚNO

Syn Michała Wiśniewskiego zdał prawo jazdy. Ma już pierwszy samochód

W zdaniu egzaminu wyprzedziła go siostra

Aleksandra Andrzejak 26 marca 2021 07:57
Michał Wiśniewski o żonie Poli
Fot. VOYO BAKIEWICZ

Michał Wiśniewski na swoim profilu na Instagramie pokazał zdjęcie, na którym jego syn Xavier pozuje ze swoim pierwszym samochodem. Chłopak właśnie otrzymał prawo jazdy.

Syn Michała: Xavier

Xavier Wiśniewski jest najstarszym synem Michała Wiśniewskiego. Ma rodzoną siostrę, Fabienne. Ich matką jest Marta Wiśniewska - znana jako Mandaryna. Ma także dwie przyrodnie siostry – Vivienne Viennę i Etiennette Annę. Niedawno pojawił się na świecie Falco Amadeus - najmłodszy z potomków wokalisty Ich Troje. Michała z byłymi żonami i wszystkimi dziećmi łączą dobre relacje.

Xavier Wiśniewski z tatą, MIchał Wiśniewski
Fot. Lukasz Kalinowski/East News

Xavier Wiśniewski ma prawo jazdy

Michał Wiśniewski pokazał na Instagramie jakim pojazdem będzie jeździł jego pierworodny. Przy okazji zdradził historię swojego pierwszego samochodu: „Mój pierwszy samochód to była ledwo trzymająca się kupy Skoda 100. Nomen omen – czerwona. Niestety wpuściłem za kółko kolegę, który na pierwszym skrzyżowaniu wjechał na czerwonym świetle i samochód poszedł do kasacji ale na szczęście nikomu nic się nie stało”  – napisał Michał.

Xavier Wiśniewski
Fot. EASTNEWS / KAMIL PIKLIKIEWICZ

Xaviera w zdaniu prawa jazdy wyprzedziła siostra Fabienne: „@wisniv zdał prawko tuż po @fabbka (kobiety górą!) i odziedziczył 16-letnią Mazdę 3 zwaną „Czarną Strzałą” na „boskich” częstochowskich numerach. -czytamy. ,,Pamiętam jak kolega kupił swojej córce nowiutkie Porsche Panamera na 18 urodziny. Byłem przerażony… Zdajecie sobie sprawę dlaczego!? Szerokości synku!”. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…