Majka Jeżowska, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/VOYK
O TYM SIĘ MÓWI

Ślub syna Majki Jeżowskiej zbliża się wielkimi krokami!

Wokalistka zdradziła szczegóły uroczystości!

Redakcja VIVA! 7 sierpnia 2020 08:05
Majka Jeżowska, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Majka Jeżowska już nie może się doczekać. Gwiazda odlicza dni do ślubu swojego syna. Pandemia nie pokrzyżuje planów państwu młodym. Wokalistka zdradziła szczegóły tego wyjątkowego dnia!

Majaka Jeżowska o ślubie syna

Syn Majki Jeżowskiej – Wojciech dwa lata temu oświadczył się swojej ukochanej. Zosia jest stylistką i projektantką kostiumów.

,,Niedługo kolejny wyjątkowy dzień, Nasz #ślub w ciężkich czasach pandemii #trzymajciekciuki za Nas, mamy nadzieje ze wszyscy będą zdrowi, zadowoleni i szczęśliwi 💞 Kocham Cię moje Pu ❤️mamy już za sobą testy przedmałżeńskie w kwarantannie 24/7, teraz razem przez całe życie ", napisała wybranka Wojciecha Jeżowskiego na Instagramie.

Para wyznaczyła datę i od wielu miesięcy przygotowywała się do najważniejszego dnia w swoim życiu. Okazuje się, że to nie będzie tradycyjna uroczystość. 

,,Wszystko sami organizują, ja tylko przyglądam się z boku. Oni chcą, aby ślub i wesele były inne niż tradycyjne. Zosia ma hippisowską duszę, podróżuje po świecie, lubi otwartość i wolność wyboru. Nie o przepych chodzi, branie kredytów na wystawny ślub, drogie suknie, tylko o intymną świadomą przysięgę, że kocham, że ślubuję ci miłość, wierność", zdradziła niedawno Majka Jeżowska w magazynie „Świat i Ludzie”.

Pandemia koronawirusa nie przeszkodzi zakochanym w organizacji ślubu i wesela. Zamierzają się dostosować do wytycznych. Dlatego wszystkie zasady bezpieczeństwa będą wypełnione. W końcu ślub zbliża się już wielkimi krokami!

Z wypowiedzi wokalistki wynika, że uroczystość będzie skromna. W tym wyjątkowym czasie państwu młodym będą towarzyszyć jedynie najbliżsi.

„Wojtek i Zosia biorą ślub zgodnie z wytycznymi. Podczas ceremonii ślubu obecni będą tylko najbliżsi członkowie rodzin, obowiązkowo w maseczkach, zachowując stosowny dystans. Nie będziemy się ściskać i całować. […] Wszyscy zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji, dlatego na każdym zaproszeniu dla gości została wyraźnie napisana prośba o ostrożność ”, mówiła Majka Jeżowska w rozmowie z Plejadą.

„Potem rodzinę na obiad do restauracji. Wieczorem nie będzie hucznego wesela, tylko dyskoteka dla przyjaciół młodej pary z weselnym tortem, który przygotowuje mój przyjaciel, artysta w tej dziedzinie, Wiktor Dopierała z Wrocławia, który zresztą czaruje swoimi bajecznymi wypiekami na Instagramie”, dodała gwiazda.

Zakochanym gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!