Magda Gessler i Tadeusz Müller
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Magdy Gessler myśli o powiększeniu rodziny i planuje adopcję

„Patrzę na niego z podziwem”, mówi restauratorka

Redakcja VIVA! 4 sierpnia 2020 09:51
Magda Gessler i Tadeusz Müller
Fot. Marta Wojtal

Magda Gessler wkrótce po raz pierwszy zostanie babcią. Lara Gessler niebawem powita na świecie swoje maleństwo. Restauratorka nie może doczekać się tego momentu. Marzenia o powiększeniu rodziny ma także syn gwiazdy. Tadeusz Müller w jednym z wywiadów zdradził, że nie wyklucza adopcji. Czy Magda Gessler wspiera go w tej decyzji?

Syn Magdy Gessler o adopcji dziecka 

Tadeusz Müller kilka miesięcy temu w rozmowie z Faktem zdradził, że poważnie podchodzi do tematu powiększenia rodziny. Wraz ze swoją ukochaną nie wykluczają adopcji.  Z Blanką od kilkunastu lat tworzą szczęśliwy związek.

„Muszę przyznać, że ciąża Lary trochę mnie zainspirowała, żebym i ja już został tatą. Zobaczymy więc, co przyniesie niedaleka przyszłość”, tłumaczył.

„Skłaniałbym się ku adopcji (...). Jestem zdrowy i nie ma żadnych przeciwwskazań, żebym miał swoje biologiczne dziecko. Ale na świecie jest tyle niekochanych dzieci, że mam dużą potrzebę podzielenia się z nimi miłością", dodał w Fakcie.

Niedawno w rozmowie z Filipem Borowiakiem skomentowała to jego mama, Magda Gessler. Restauratorka nie ukrywa, że zależy jej na szczęściu swoich dzieci. Gwiazda TVN szanuje decyzje swoich pociech i jest z nich dumna.

„Sprawy Tadeusza należą do niego. A jak che mieć własne i adoptowane dziecko [przyp. red.], każdą decyzję akceptuję. Jest bardzo mądrym człowiekiem, pewnym filozofem. Patrzę na niego z podziwem, uczę się od niego bardzo dużo ”, powiedziała w wywiadzie dla Faktu. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.