Magda Gessler i Tadeusz Müller
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Magdy Gessler myśli o powiększeniu rodziny i planuje adopcję

„Patrzę na niego z podziwem”, mówi restauratorka

Redakcja VIVA! 4 sierpnia 2020 09:51
Magda Gessler i Tadeusz Müller
Fot. Marta Wojtal

Magda Gessler wkrótce po raz pierwszy zostanie babcią. Lara Gessler niebawem powita na świecie swoje maleństwo. Restauratorka nie może doczekać się tego momentu. Marzenia o powiększeniu rodziny ma także syn gwiazdy. Tadeusz Müller w jednym z wywiadów zdradził, że nie wyklucza adopcji. Czy Magda Gessler wspiera go w tej decyzji?

Syn Magdy Gessler o adopcji dziecka 

Tadeusz Müller kilka miesięcy temu w rozmowie z Faktem zdradził, że poważnie podchodzi do tematu powiększenia rodziny. Wraz ze swoją ukochaną nie wykluczają adopcji.  Z Blanką od kilkunastu lat tworzą szczęśliwy związek.

„Muszę przyznać, że ciąża Lary trochę mnie zainspirowała, żebym i ja już został tatą. Zobaczymy więc, co przyniesie niedaleka przyszłość”, tłumaczył.

„Skłaniałbym się ku adopcji (...). Jestem zdrowy i nie ma żadnych przeciwwskazań, żebym miał swoje biologiczne dziecko. Ale na świecie jest tyle niekochanych dzieci, że mam dużą potrzebę podzielenia się z nimi miłością", dodał w Fakcie.

Niedawno w rozmowie z Filipem Borowiakiem skomentowała to jego mama, Magda Gessler. Restauratorka nie ukrywa, że zależy jej na szczęściu swoich dzieci. Gwiazda TVN szanuje decyzje swoich pociech i jest z nich dumna.

„Sprawy Tadeusza należą do niego. A jak che mieć własne i adoptowane dziecko [przyp. red.], każdą decyzję akceptuję. Jest bardzo mądrym człowiekiem, pewnym filozofem. Patrzę na niego z podziwem, uczę się od niego bardzo dużo ”, powiedziała w wywiadzie dla Faktu. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.