Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Syn księżnej Camilli szczerze o Meghan Markle. Jego słowa zaskakują!

Czy polubił nową księżną?

Weronika Kostyra 22 grudnia 2018 07:56
Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News

Dołączenie Meghan Markle do brytyjskiej rodziny królewskiej to z pewnością wydarzenie, które podzieliło jej członków i otoczenie. Choć publicznie wszyscy uśmiechają się i okazują sobie sympatię, od dawna mówi się, że księżna Sussex swoim bezkompromisowym i kontrowersyjnym działaniem doprowadziła do wielu konfliktów. Regularnie ignoruje królewski protokół i tradycje liczące sobie setki lat. Poza tym wciąż pojawiają się plotki, że źle traktuje służbę, a księcia Harry’ego poślubiła wyłącznie dla sławy. Kilkukrotnie twierdził tak nawet jej ojciec! O opinię o księżnej Meghan zapytano właśnie Toma Parker Bowlesa, czyli syna księżnej Camili. Jego odpowiedź zaskakuje!

Syn księżnej Camilli o Meghan Markle

Tom Parker Bowles jest synem księżnej Camilli z jej pierwszego małżeństwa z Andrew Parker Bowlesem. Mimo bliskich związków z rodziną królewską, sam nie czuje się „royalsem”. „Jesteśmy zwykłymi dziećmi, jesteśmy na uboczu”, powiedział o sobie niedawno w programie Good Morning Britain. Sam jest autorem książek kucharskich, jego specjalnością są wypieki.

Prowadzących ciekawiły jednak przede wszystkim plotki dotyczące rodziny królewskiej. Tom ma informacje z pierwszej ręki, dlatego wszystkie pytania dotyczyły księżnej Meghan. „Ona jest cudowna, wręcz zaje*ista”, powiedział wprost zapytany o opinię o najnowszym członku rodziny królewskiej. Gospodarz programu zapytał go także o rady dla księżnej Meghan, która jest częstym obiektem krytyki mediów. „Jak mogę dać radę na ten temat? Niech kontynuuje dalej to, co robi”, stwierdził, wywołując u widzów wiele emocji. Okazuje się, że Tom Parker Bowles bardzo polubił żonę księcia Harry’ego. 

Laura Parker Bowles, Tom Parker Bowles, księżna Camilla
Fot. Richard Young / Rex Features/East News

Książę Harry, księżna Meghan
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.