Krzysztof Igor Krawczyk, syn Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie ojca, 10.04.2021 rok
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Krzysztofa Krawczyka ofiarą przemocy domowej: „Mam założoną niebieską kartę”

Tak wygląda dziś życie syna Krzysztofa Krawczyka

Gabriela Czernecka 13 maja 2021 17:05
Krzysztof Igor Krawczyk, syn Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie ojca, 10.04.2021 rok
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Jak wygląda dziś życie syna Krzysztofa Krawczyka? W sieci pojawił się właśnie zwiastun drugiego odcinka szokującego dokumentu reporterów Uwagi!. Dziennikarze przyjrzeli się temu, jak wygląda obecnie życie Krzysztofa Krawczyka Juniora. Mężczyzna nie ma lekkiego życia. Zmaga się z padaczką, jest niepełnosprawny, żyje w fatalnych warunkach, a teraz ujawniono, że był ofiarą przemocy domowej...

Syn Krzysztofa Krawczyka ofiarą przemocy domowej

Magazyn Uwaga! stacji TVN przygotował reportaż, którego bohaterem został syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Igor. Dziennikarze w materiale, który został podzielony na części pokazują historię Krzysztofa Juniora. Syn Krzysztofa Krawczyka ma dziś 47 lat i mieszka w Łodzi. Jego życie daleko odbiega jednak od ideału. Od lat cierpi na padaczkę pourazową, która jest powikłaniem po wypadku samochodowym, w którym brał udział wraz z ojcem. Dziś Krzysztof Junior mieszka z krewnymi w mieszkaniu, które otrzymał po dziadkach. Ci jednak nadużywają alkoholu i uniemożliwiają mu normalne funkcjonowanie. W pierwszej części materiału pokazano warunki, w jakich mieszka syn Krzysztofa Krawczyka. 

Zobacz: Syn Krzysztofa Krawczyka po raz pierwszy o tragicznym wypadku. Ujawnił wstrząsająceszczegóły

Krzysztofa Igor Krawczyk przyznaje, że większość czasu spędza poza domem, by unikać niepotrzebnych scysji. Synem zmarłego artysty opiekuje się Krzysztof Cwynar, który ujawnia, że jego podopieczny ma założoną niebieską karę na policji: „Krzysztof dzwoni i mówi „coś się stało” i wyszedłem z domu. No i zjawił się tutaj. Zobaczyłem, że ma strasznie rozwalone ramię, twarz…”, opowiadał dziennikarzom Uwagi! TVN.

Syn Krzysztofa Krawczyka o przemocy

Syn Krzysztofa Krawczyka żyje na granicy bezdomności, nie może liczyć na wsparcie nawet najbliższej rodziny. Przyznaje, że kontakt z ojcem skutecznie blokowała mu Ewa Krawczyk. Ujawnił także, że pobicia zdarzają się tak często, że zgłaszał sprawę na policję: „W domu jest pijaństwo. Bywają takie sytuacje, że on musi wyjść z domu, żeby się wysikać, bo nie może wejść do łazienki, bo tam jest balanga”, mówi Krzysztof Cwynar, który pełni rolę opiekuna. 

Zobacz takżeSyn Krzysztofa Krawczyka żyje na granicy bezdomności: „Według rodziny on jest śmieciem”

Syn Krzysztofa Krawczyka nie ma więc swojego mieszkania, a obecnie utrzymuje się z renty inwalidzkiej. Choć próbował być samodzielny finansowo, to pandemia sprawiła, że znów jest bezrobotny. Co ciekawe, Krzysztof Krawczyk Junior w marcu wystąpił o alimenty od ojca. Niestety nieoczekiwana śmierć Krzysztofa Krawczyka spowodowała umorzenie sprawy.... 

mauzoaleum, Krzysztof Krawczyk

Jego życie zmieniło się po wypadku, choć ten wydarzył się przed laty. Dzisiaj Krzysztof Igor Krawczyk ma 47 lat i...

Opublikowany przez TVN UWAGA! Wtorek, 11 maja 2021

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?