Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Krawczyk Junior UWAGA
Fot. screen z programu Uwaga TVN
O TYM SIĘ MÓWI

Syn Krzysztofa Krawczyka jest zakochany! Pokazał zdjęcia z partnerką

Wiadomo, jak poznał tajemniczą Kasię!

Konrad Szczęsny 17 czerwca 2021 19:51
Syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Krawczyk Junior UWAGA
Fot. screen z programu Uwaga TVN

Życie nie szczędziło mu ciosów. Jednak Krzysztof Krawczyk junior w końcu odnalazł szczęście! 48-latek jest zakochany. W sieci pokazał zdjęcia z partnerką. Kim jest Kasia i jak się poznali? Sprawdź!

Krzysztof Krawczyk junior zakochany. Kim jest Kasia, jego partnerka?

Czyżby w jego życiu nastąpił przełom? Wiele na to wskazuje! Jak podaje tygodnik „Na żywo”, jedyne dziecko Krzysztofa Krawczyka jest zakochane! Jego syn znalazł szczęście u boku Kasi. Kim jest wybranka serca mężczyzny? Poznali się podobno w łódzkim Centrum Integracji. 

„Ukochana wiernie towarzyszyła mu w sądzie, bywa z nim podczas koncertów z piosenkami taty, które daje na ulicy. Ona też robi zdjęcia i filmiki, jakie potem trafiają do sieci. Krzysztof ze względu na chorobę nie może prowadzić auta. Kasia ma prawo jazdy i służy pomocą, gdy trzeba gdzieś jechać”, czytamy w tygodniku.

Co więcej, oboje mają wobec siebie poważne plany. Jak się okazuje, gdy sprawy majątkowe zostaną uporządkowane, para chce razem zamieszkać! Krzysztof Krawczyk junior postanowił nie ukrywać tej relacji. Na swoim profilu na Facebooku opublikował serię zdjęć z ukochaną. Oboje pozują na nich uśmiechnięci i pełni życia. Jak się okazuje, wybrali się jakiś czas temu do Ustki. Ich celem były Ogólnopolskie Konfrontacje Artystyczne Niepełnosprawnych.

Pasują do siebie?

Czytaj także: Krzysztof Krawczyk Junior atakuje Andrzeja Kosmalę: „Jest pan podłym człowiekiem i kłamcą!

Syn Krzysztofa Krawczyka: spór o testament ojca z macochą, medialny szum

Niestety, na skutek tragicznego wypadku, do którego doszło z winy nieżyjącego muzyka w 1988 roku, Krzysztof Krawczyk junior cierpi na padaczkę pourazową. A to uniemożliwia mu normalne funkcjonowanie. Za życia sławnego ojca nie miał z nim najlepszych relacji. Obwinia o to swoją macochę, Ewę Krawczyk.

Seria reportaży „UWAGI!” TVN ujawniła, że 48-latek żyje na granicy bezdomności. Mieszkanie w Łodzi dzieli z dalszą rodziną. Padał kilka razy ofiarą przemocy, w miejscu, w którym na co dzień przebywa, regularnie odbywają się libacje. Obecnie jedyne dziecko Krzysztofa Krawczyka sądzi się z macochą o testament po nieżyjącym muzyku. Przypomnijmy, że zgodnie z jego zapisami, cały majątek przeszedł po jego śmierci na żonę artysty. Krzysztof Igor Krawczyk nie otrzymał ani grosza... Macocha próbowała się z nim dogadać. Nie wiedziała jednak, że rozmowa jest nagrywana. O fragmentach konwersacji pisaliśmy, gdy ujawniono ją w programie „UWAGA!”. Niektóre z nich były naprawdę szokujące.

„Twoja decyzja, Krzysiu. Czy chcesz się pier… z panią mecenas i dalej klepać biedę, czy chcesz mojej pomocy, która jest ”, mówiła Ewa Krawczyk.

Spór będzie zapewne trwał jeszcze przez dłuższy czas...  

Czytaj także: Krzysztof Krawczyk „w grobie się przewraca”. Tę wiadomość Marian Lichtman otrzymał w środku nocy

Krzysztof Igor Krawczyk, syn Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie ojca, 10.04.2021 rok
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Krzysztof Igor Krawczyk, syn Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie ojca, 10.04.2021 rok

Syn Krzysztofa Krawczyka, spadek po matce
Fot. Reporter Poland

Syn Krzysztofa Krawczyka w sądzie w Zgierzu, maj 2021

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.